KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kırmızı Grup’ta tehlike alarmı
Kırmızı Grup’ta tehlike alarmı
Amatör Futbol
03 Aralık 2011 Cumartesi 11:34
  • 1161
  • 0

Kırmızı Grup’ta tehlike alarmı

Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup’ta yarın bir birinden çekişmeli ve heyecanı yüksek müsabakalar oynanacak. Lider Çubuklu Balaspor kendi evinde Balabanspor ile karşı karşıya gelecek

EREĞLİ BLD-BAHÇECİK
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup`ta küme düşme bölgesinde bulanan Ereğli Belediyespor ile Bahçecikspor  üç puan mücadelesi için zorlu bir doksan dakika geçirecek. Dört futbolcusu kırmızı kart cezası nedeniyle zor günler geçiren Bahçecikspor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp kötü gidişe dur demeyi isteyecek. Karamürsel Stadı`nda oynanacak olan müsabaka saat 16.00`da başlayacak. Karşılaşmayı klasman hakemlerinden Şükrü Şahin yönetirken, yardımcılıklarını Ersin Gelmez ve Abdullah Açıkyol yapacak. Ereğli Belediyespor maça Serkan,  Erdi, Noyan, Adem, Halis,  Kadir, Furkan, Samet, Ayhan, Emre ve Volkan on biriyle çıkması bekleniyor. Bahçecikspor ise maça Hüseyin, Muhammet, Mutlu, Osman, Naim, Erhan, Emrah, Hasan, Ali, Semih ve Saim on biriyle çıkması bekleniyor. Bahçecikspordan Yalçın, Mücahit Çelik, Recep Ok ve Gökhan Anlayan kırmızı kart cezası nedeniyle kü maçta kadroda yer almayacak.


BAĞDATSPOR-GÖLCÜK İ.Y
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup`ta ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı amaçlayan 17 puanla dördüncü sırada bulunan bağdatspor  kendi seyircisi önünde 8 puanla yedinci sırada yer alan ve tehlikeli bölgede bulunan Gölcük İdmanyurdu takımın ağırlayacak. Bağdatspor zayıf rakibi karşısında kazanmayı amaçlarken, Gölcük İdmanyurdu güçlü rakibinden puan alarak sürpriz uğraşı verecek.  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda  saat 15.00`te oynanacak olan Bağdatspor ile Gölcük İdmanyurduspor maçını Emre Aba yönetirken, yardımcılıklarını Cem Özbay ve Baki Küçük yapacak. Bağdatspor`un maça Ali Rıza, Selçuk, Bilal, Ceyhun, Cengiz, Yunus, Rıdvan, Şevki, Ahmet Türk, Semih ve İskender on biriyle çıkması bekleniyor. Gölcük İdmanyurdu maça Mustafa, Hakan, Tolunay, Ali, Mehmet Akın, Sadettin, Fırat, Rıdvan, Mehmet Yaşar, Oğuzhan ve Yusuf on biriyle çıkması bekleniyor. Bağdatspordan Ahmet Alan kırmızı kart cezası nedeniyle maçta bulunmayacak.


ÇUBUKLU BALA-BALABANSPOR
Birinci Amatör Küme Kırmızı Grup`ta zirvenin kalbi  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda atacak. 24 puanla lider olan ve şampiyonluğun güçlü adayı Çubuklu Balaspor  kendi seyircisi önünde ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı amaçlayan 15 puanla beşinci sırada yer alan Balabnspor ile karşılaşacak. Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak olan maç saat 19.00`da başlayacak. Karşılaşmayı Nihat Samuk yönetirken, yardımcılıklarını Ercan Yanıktaş ve Onur Karagöl yapacak. Çubuklu Balaspor maça Göktan, Oğuzhan, Sercan, Serdar, Sercan Karamuk, Ahmet, Muhammet, Müjdat, Mert, Serhat ve Özcan on biriyle çıkması bekleniyor. Balabanspor maça İsmail Dizdaroğlu, Fethi, Fatih, Hasan, Mehmet, İsmail, Mustafa, Mete, Hasan, Burak ve Yusuf on biriyle çıkması bekleniyor. kü maçı çok sayıda taraftarın takip edip takımlarını desteklemesi bekleniyor.


ÇAMLITEPESPOR-D.MARMARA
Düşme bölgesinde bulunan ve ligde zor günler geçiren 6 puanla sekizinci sırada yer alan Çamlıtepespor  zirve mücadelesi veren şampiyonluğun güçlü adaylarından 21 puanla ikinci sırada yer alan Darıca Marmara Osmangazispor ile karşılaşacak. Körfez Esentepe Stadı`nda oynanacak olan müsabaka 14.00`te başlayacak. Müsabakayı Musa Önal yönetirken, yardımcılıklarını Neslihan Katmış ve Fatih Akça yapacak. Çamlıtepespor maça Fatih,  Deniz, Burak, Hüseyin, Volkan, Faruk Demir, Faruk Demir, Gürkan, Oktay, Adem, Kenan on biriyle çıkması bekleniyor. Darıca Marmara Osmangazispor maça Muhammet, Abdülhamit, Hasan, İbrahim, Fatih, Ahmet, Sinan,  Volkan, Bayram ve Mustafa onbiriyle çıkması bekleniyor. Darıca Marmara Osmangazi takımında kırmızı kart cezalısı Burak Elbir maçı tribünden takip edecek. Çamlıtepesporda Gökhan Mazlum kırmızı kart cezasıyla takımdan ayrı kalacak.


KIRMIZI GRUP PUAN DURUMU

Ç. Balaspor    10  7  3  0  31  12  24
D. Marmara    10  6  3  1  32  18  21
Çayırovaspor   10  6  0  4  25  18  18
Bağdat Spor    10  5  2  3  17  10  17
Balabanspor    10  4  3  3  19  14  15
Ereğli BLD     9   3  1  5  15  32  10
Gölcük İ.Y     9   2  2  5  10  17  8
Çamlıtepe     10  2  0  8  14  31  6 
Bahçecik    10 1  2  7  13  24  5

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ