KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Körfez protokolü çim halıda buluştu
Körfez protokolü çim halıda buluştu
Amatör Futbol
05 Aralık 2012 Çarşamba 10:14
  • 794
  • 0

Körfez protokolü çim halıda buluştu

Körfez Belediyesi Meclis Üyesi Metin Özskan’ın organize ettiği İlçe protokolü Çim Halı Shaa Futbol maçında keyifli anlar yaşandı

KAYMAKAM DA KATILDI

Körfez Belediyesi Miclis Üyesi Metin Özkan`ın düzenlediği Körfez İlçe Protokolü Halı saha futbol maçlarına önceki akşam devam edildi. Hereke Çim Halı Saha Tesisleri`nde oynanan maçta müthiş bir çekişme vardı. Maç Mavi takımın 9 – 7 üstünlüğü ile bitti. Yapılan Organizasyona Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Başsavcı Üzeyir Karakülah, Körfez Belediyesi Spor danışmanı Metin Özkan, Belediye Meclis Üyesi Şener Söğüt, Kocaeli Meydan gazetesi genel Yayın Yönetmeni Burhan Yarar, Engin Koyun`un Danışmanı Mitat Atalay, İş Adamları Recep Durul, Şerafettin Dirican, Mehmet Tüzer, Mahmut Kavak, Nurettin Okutan, Fahri Güler, Eğitimci Yusuf Çelik, Siyasi bilimler öğrencisi Ferhat Selvi, Körfez Bel. Personeli Sinan Şimşek katıldı.
 

RÖVEŞATA GOL ALKIŞLANDI
Son dakikaya kadar başa baş giden müsabakada son dakikalarda atılan gollerle 9 – 7 bitti. Her hafta maçın oyuncusu olan Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Üzeyir Karakülah`a bu hafta nazar değdi. Çok tutuk bir şekilde oynayan Karakülah, ikili mücadelelerde çok top kaybı yaptı. Yeşil takımda oynadıkları futbolla dikkatleri üstlerine çeken isimler Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Gazeteci Burhan Yarar ve İşadamı Recep Durul oldu. Özellikle maçta atılan bir gol muhteşemdi. Dünyada ve Ülkemizde son günlerde atılan röveşata gollere bir benzer golde Kocaeli Meydan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Burhan Yarar`dan geldi. Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu` nun yapmış olduğu asiste yarım röveşata vuran Yarar'ın, attığı şık gol maçın golü oldu.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ