KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Körfez spor Çubuklu maçı yarıda kaldı.
Körfez spor Çubuklu maçı yarıda kaldı.
Amatör Futbol
14 Eylül 2009 Pazartesi 15:06
  • 1049
  • 1

Körfez spor Çubuklu maçı yarıda kaldı.

Körfezspor ile Çubuklu spor arasında Mehmet Ali Kağıtçı sahasında oynanan hazırlık maçının 40 dakikasında Körfezsporlu Volkan ın aşırı sinirli hareketleri ve sert oynadığı futbol yüzünden müsabaka 3-2 Çubuklunun üstünlüğü ile devam ederken yarım kaldı.

Müsabakaya iki takımda istekli bir futbol ortaya koyarak başladılar. Maçın 10 dakikasında Körfez sporun başarılı forveti Ermenin attığı gol ile 1-0 öne geçen ekip Körfez spor oldu. Bu gole 20 dakikada Çubuklu spor Ceyhun ile cevap verdi. Golden sonra iki takımda etkili futbolunu devam ettirdi. Maçın 24 dakikasında Kayhan ile skoru 2-1 yapan taraf Çubuklu oldu. Bu golden hemen sonra 31 dakikada Utku skoru 3-1 yaptı.

Karşılaşma gerilmeye başladı

Müsabakanın 37 dakikasında Körfez sporun başarılı defans oyuncusu Gökhan'ın sert ve düzgün vuruşu ile kazandığı gol ile skor 3-2 oldu. Golden sonra Körfezsporlu Volkan'ın saha içinde agresif hareketleri sonucunda maçın 41 dakikasında yaptığı sert bir hareket sonucunda istenmeyen olaylar çıktı. Alınan kararlar doğrultusunda müsabakanın oynanmamasının sağlıklı karar olacağını Körfez spor heyetine söyleyerek soyunma odalarına gittiler.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ