KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Körfez’de söz amatörlerin
Körfez’de söz amatörlerin
Amatör Futbol
10 Aralık 2012 Pazartesi 15:27
  • 868
  • 2

Körfez’de söz amatörlerin

Körfez Belediyesi Meclis Üyesi ve başkanlık spor danışmanı Metin Özkan, Körfez’deki amatör spor kulübü yöneticileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi
KATILIM YÜKSEK OLDU
Körfez Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Körfez FK altyapı sorumlusu Necip Öztaş, Hereke Yıldız Spor Kulübü`nden Hayati Şaştım, Yarımcaspor`dan Arif Şenelli ,Esenspor`dan Kenan Ay, Rıza Pala, İlimtepe Futbol Kulübü`nden Hüseyin Aldırmaz, Murat Durul, 95 Evler Fatihspor`dan Maşallah Akbay, Çamlıtepespor`dan Tarık Öcal, Engin Canayaz, Kirazlıyalıspor`dan Kadri Gökçe, Yeniyalı Barbarosspor`dan Kadir Çakır, İzzet İbiş ve Adem Partal katıldı. 


DESTEK DEVAM EDECEK
Körfez`de amatör sporun sorunlarını ve yapılması gerekenlerin konuşulduğu toplantıda konuşan Metin Özkan “Belli periyotlarla kulüp yöneticileri ile bir araya geleceğiz.Sorunlarımızı ve çözümlerini masaya yatıracağız. Gençlerimizi spora kazandırmak adına yapılması ne gerekiyorsa yapacağız.” diye konuştu. Belediyenin amatör kulüplere her zaman maddi ve manevi olarak desteklerinin olduğunu belirten Özkan bundan sonrada olacağını sözlerine ekledi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ