KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kullar Yıldız kader maçına hazırlanıyor
Kullar Yıldız kader maçına hazırlanıyor
Amatör Futbol
17 Kasım 2009 Salı 15:46
  • 762
  • 1

Kullar Yıldız kader maçına hazırlanıyor

Süper Lig A grubunda düşme hattında yer alan Kullar Yıldız hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Ç.Plajyolu maçına kader müsabakası olarak görüyor.

Çıkışa geçmek istiyor
Kullar Yıldız ligde istediği sonuçları alamayarak topladı 4 puan ile küme düşme potasında yer alan ekip cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Ç.Plajyolu müsabakasını kazanarak düşme hattının dışına çıkmanın planlarını yapıyorlar. Kullar Yıldız, Ç.Plajyolu müsabakasının hazırlıklarına Salı günü kendi tesislerinde yaptıkları çalışmayla başladılar. Kullar Yıldız Süper Lig`de ilk yılında kümede kalmak hedefinde kendileri için çok önemli olan Ç.Plajyolu müsabakasını kazanarak çıkışa geçmek istiyorlar.

 

Çıkışa geçeceğiz
Kullar Yıldızspor`un Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Sak açıklamada sezon öncesi iyi çalıştıklarını fakat yaptıkları çalışmaları lig maçlarına yansıtamadıklarını belirtti. Ligde oynadıkları müsabakalarda yakaladıkları gol pozisyonlarında son vuruşları yapamadıklarını fakat hafta sonu Ç.Plajyolu karşısında çok değişik bir Kullar Yıldız taraftarların izleyeceğini belirtti. Ç.Plajyolu karşısında başarılı futbollarını gol ile süsleyerek müsabakayı kazanarak çıkışa geçeceklerini ve Kullar Yıldızspor`un kesinlikle düşmeyecek dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ