KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kullar Yıldız yeni sezona iddialı hazırlanıyor
Kullar Yıldız yeni sezona iddialı hazırlanıyor
Amatör Futbol
09 Eylül 2010 Perşembe 13:25
  • 2293
  • 0

Kullar Yıldız yeni sezona iddialı hazırlanıyor

Başiskele İlçesinin Süper Amatör ligdeki güçlü temsilcisi Kullar Yıldız Spor Kulübünün A Takımı ve U-17 takımları Kullar Spor Tesislerinde sezon hazırlıklarını sıkı bir çalışma ile sürdürüyor

ÇALIŞMALAR EKSİKSİZ SÜRÜYOR
Kullar Yıldız Spor sezon hazırlık çalışmalarını Kullar Spor Tesislerinde Teknik Sorumlu Fatih Sarman nezaretinde sürdürüyor. Kullar Yıldız Spor geçen yılki takımını muhafaza etti ve iç transferi kayıpsız kapattı. Dış transferde de Derince Belediye Spordan İbrahim, Kartepe Belediye Spordan Emrah Yılmaz, Oğuzhan ve Emrah Savgın ile anlaşma sağlandı. Eksiksiz olarak yeni sezon çalışmalarını sürdüren takımın hocası Fatih Sarman, süper amatör kümede yeni sezonda ilk hedeflerinin seyir zevki güzel bir futbol oynayarak play-off grubuna kalmak olacağını belirtti.


CAN  “HEDEFİMİZ BAL”

Kullar Yıldız Spor U-17 takımı altyapı sorumlusu Bahri Kol nezaretinde 15 Eylül tarihinde başlayacak olan sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Özellikle gençlerin istekli ve hırslı oluşu altyapı sorumlusu Kol ve takımın yöneticilerini memnun ediyor. Kulüp başkanı Muharrem Can,  “Sezon hazırlıklarına tesislerimizde haftanın 5 günü yaptığımız idmanla sürdürüyoruz. Amacımız Başiskele ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek Bölgesel Amatör Lige çıkmak olacak. Bunun için takımın başına Fatih Sarman`ı getirdik. Mevcut takımımızı muhafaza ettik ve kadromuza 4 tane yeni oyuncu kattık. Hocamıza ve takımımıza güveniyoruz. İnşallah başarılı olacağız” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ