KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kuralları uygulasın yeter
Kuralları uygulasın yeter
Amatör Futbol
26 Aralık 2012 Çarşamba 14:44
  • 807
  • 2

Kuralları uygulasın yeter

Tavşantepespor Yönetim Kurulu’nun ‘cesur hakem istiyoruz’ açıklamasına Doğantepespor antrenörü Ekin Tokoğlu’nda yanıt geldi. Tokoğlu, “Sadece cesur değil, kuralları net uygulayan hakem istiyoruz” dedi

CESUR OLMAK YETMEZ

Birinci Amatör Küme A Grubu`nda şampiyonluk mücadelesi veren Doğantepespor`da antrenör Ekin Tokoğlu ilk kez suskunluğunu bozdu. Bugüne kadar gazetelere demeç vermeden sadece işini yapan Tokoğlu, Tavşantepespor Yönetim Kurulu üyelerinin “bu maça cesur hakem istiyoruz” açıklamaları hakkında şahsi görüşlerini açıkladı. Hakemin cesur olmasının yeterli olmayacağını ifade eden Tokoğlu, kuralları iyi bilen ve uygulayan bir hakemin bu maçta görev yapmasını istediğini belirtti.
 

KURALLARI UYGULASIN
Sezon başından beri herhangi bir hakem ve kulüple alakalı açıklama yapmaktan kaçındıklarını ifade eden Tokoğlu, “Camia olarak bizim tarzımız belli. İşimiz futbol ve sahaya çıkıp centilmence mücadele etmek. Biz her maça ayrı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Tavşantepespor ile oynayacağımız maç haftanın en önemli müsabakalarından birisi. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Hakemlerimizle ilgili olarak eleştirilerden uzak durmaya çalışıyoruz. Kuralları harfiyen uygulayan bir hakemin maçımızı yönetmesini istiyoruz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ