KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Maşukiye yüzünü lige döndü
Maşukiye yüzünü lige döndü
Amatör Futbol
09 Aralık 2009 Çarşamba 15:40
  • 645
  • 0

Maşukiye yüzünü lige döndü

Amatör Süper Lig’in yeni ekiplerinden Maşukiyespor, yan etkenleri bıraktı ve artık yüzünü lige döndü. Çıkışa geçmeyi planlayan antrenör Derya Gökmen futbolcularla daha fazla ilgilenmeye başladı

İki haftalık hasret dinecek
Ligde oynadığı maçlarda 9 puan toplayarak orta sıralarda yer alan Maşukiyespor iki haftalık aradan sonra yeniden lige merhaba diyecek. Maşukiyespor, cumartesi günü deplasmanda kümede kalma mücadelesi veren Kullar Yıldızspor ile oynayacağı karşılaşmadan mutlaka puan veya puanlar ile dönmek istiyor. İkinci yarıda düşme konusunda sıkıntı yaşamak istemeyen ekip Kullar Yıldızspor müsabakası hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptıkları çalışmalar ile devam ediyor.


Sıkıntı yaşamak istemiyoruz

Maşukiyespor Antrenörü Derya Gökmen yaptığı açıklamada, kısıtlı kadroları olduğunu sakatlıklar nedeni ile istedikleri sonuçları alamadıklarını dile getirdi. Gökmen,” Cumartesi günü Kullar Yıldızspor deplasmanından mutlak puan ile dönmek istiyoruz. İkinci yarıda küme düşme sıkıntısı yaşamak için, işi sıkı tutmalıyız. Sakat futbolcularımızın fazla oluşu sıkıntı yaratıyor. Her şeye rağmen bu maçı kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz”dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ