KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mavi Grup’ta kritik gün
Mavi Grup’ta kritik gün
Amatör Futbol
02 Aralık 2011 Cuma 14:41
  • 1137
  • 0

Mavi Grup’ta kritik gün

Birinci Amatör Küme Mavi Grup’ta on birinci hafta maçları yarın oynanacak. Şampiyonluk mücadelesinin yanı sıra play-off grubuna kalma savaşı veren takımların müsabakaları nefesleri kesecek

KADIKÖYSPOR-Ç. FATİHSPOR
Birinci Amatör Küme Mavi Grup`ta alt sıralardan kurtulmak isteyen 10 puanla sekizinci sırada yer alan Kadıköyspor  kendi seyircisi önünde ilk dört sırada yer almayı amaçlayan 15 puanla beşinci sırada bulunan Çayırova Fatihspor ile karşılaşacak.  Kadıköyspor seyirci desteği ile üç puan alıp rahat bir nefes almayı amaçlıyor. Cayırova Fatihspor ise zayıf rakibi karşısında üç puan kazanıp rakiplerini puan kaybetmesiyle dördüncü sıraya oturmayı hedefliyor.  Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda  saat 13.00`te başlayacak olan maçı Mecit Keskin yönetecek. Yardımcılıklarını ise Mahmut Fıçıcı, Bilal Çavuş ikilisi yapacak. Kadıköyspor maça Onur, Hüseyin, Özgür, Emre Kurt, Serhat, Furkan, Ömer, Onur, Ahmet Aktaş, İsmet ve Bilal Temel on biriyle çıkması bekleniyor. Fatihspor maça İbrahim, Serkan, Murat, Erdinç, Ömer Faruk, Hüseyin, Gökhan, Kenan,  Barış, Muhammet ve Hasan on biriyle çıkması bekleniyor.


T. DEFNESPOR-HARB-İŞ
Birinci Amatör küme mavi Grupta Küme düşme bölgesinde bulunan 7 puanla son sırada yer alan Tepeköy Defnespor  14 puanla altıncı sırad bulunan Harbişspor takımın ağırlıyor. Tepeköy Defnespor rakibi karşısında üç puan alıp kötü gidişe dur demeyi planlıyor. Tepeköyspor galip geldiği ve rakipleri puan kaybettiği taktirde son sıradana kurtulacak. Harbişspor ise üç puan lapı ilk dört için umutlarını sürdürüyor. Karamürsel stadında  saat 15.00`te başlayacak olan müsabakayı  klasman hakemlerimizden Tolga Güldibi yönetecek. Yardımcılıklarını ise Ramazan Aydın ve Sinan İşen yapacak. Tepeköy Defne maça Aybars, Teoman, Talha, Gökhan, Nezih, Edis, Yetkin, Burak, Özer, Reşat ve Mehmet on biriyle çıkması bekleniyor. Harb-İşspor ise Mustafa, Mehmet, Arda, Burak Ender, Rıdvan, Emre, Sinan, Kenan, Bünyamin ve Celil on biriyle çıkması bekleniyor. Harb-İşspor`da kırmızı kart cezalısı Semih Soflu ve Yakup Can Musaoğlu kırımızı kart cezası nedeniyle maçta yer almayacak.


Y. SERDAR-K. AKÇAT
Birinci Amatör Küme Mavi Grup`ta düşme tehlikesi yaşayan iki ekip Yenidoğan Serdarspor ile Karamürsel Akçatspor, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda zorlu bir doksan dakika geçirecek. Kazanan takım büyük avantaj sağlayacak. Yenidoğgan Serdarspor seyirci desteği ile üç puan alıp tehlikeli bölgeden kurtulmak isteyecek. Saat 17.00`de başlayacak olan maçı başarılı klasman hakemlerinden Mecit Keskin yönetirken, yardımcılıklarını Emre Aba ve Hasan Olgar yapacak. Yenidoğan Serdarspor maça Emre, Mesut , Ömer, Erdem, İnan, Nazmi, Kadir, Özgür, Mustafa, Kadir Karaboğa ve Burçin on biriyle çıkması bekleniyor. Karamürsel Akçatspor maça Hikmet, Kaan, Gökhan, Gürcan, Hakkı, Şafak, Erdinç, Yılmaz, Bilal,  Ecevit ve Hakan on biriyle çıkması bekleniyor. Yenidoğan serdarspordan kırımızı kart cezalısı Ömer Seyis kadroda yer almayacak. Karamürsel Akçatsporda kırmızı kart cezalısı Yahya Yücebaş, Erdinç Ihlamur, Cem Yıldız ve Hakan Doğan forma giyemeyecek.


K. ESEN-G. BALKAN
Birinci Amatör Küme Mavi Grup`ta ilk dört sıra için mücadele eden ve son haftaların başarılı takımı Körfez Esenspor  kendi seyircisi önünde  lider Gebze Balkanspor ile karşılaşacak. 17 puanla dördüncü sırada bulunan körfez Esen lideri devirip sürpriz yapmaya çalışacak. Gebze Balkan rakibini yenip liderliğini sürdürmek isteyecek. Esentepe Stadı`nda oynanacak olan müsabaka saat 19.00`da başlayacak. Müsabakayı klasman hakemlerinden Selim Akman yönetirken, yardımcılıklarını Ömer Karaman ve Yücel Avados yapacak. Körfez Esenspor maça Barış, Gökhan, Zafer, Kubilay, Şahin, Selim, Cemal, Cemil, Ahmet, Galip,  Fatih ve Erdem  on biriyle çıkması bekleniyor. Gebze Balkanspor`un sahaya Birsel, Erhan, Muharrem, Tayfun, Burak, Murat, Yüksel, Sinan Sezai, Halim ve Erkan on biriyle çıkması bekleniyor. 


A. YENİKÖY-KARTEPE BLD
Birinci Amatör Küme Mavi Grup`ta zirvenin bir kalbi  Değirmendere Stadı`nda atacak. 19 puanla ikinci sırada bulunan Kartepe Belediyespor ile 17 puanla üçüncü sırada bulunan Anadolu Yeniköyspor  üç puan için zorlu bir doksan dakika geçirecek. Kazanan takım ikinci sırayı garantileyecek. Değirmendere Stadı`nda  saat 13.00`te başlayacçak. Maçı başarılı hakemlerimizden Şaban Kaya yönetirken, yardımcılıklarını Mahmut Fıçıcı ve Bilal Çavuş yapacak. Anadolu Yeniköyspor maça Metin, Serkan, Mehmet,  Mustafa, Yılmaz, Ahmet, Rüstem, Hasan, Murat, Bahadır ve Nihat on biriyle çıkması bekleniyor. Kartepe Belediyespor ise maça Emre, Soner, İbrahim, Çetin, Emrah, Murat, A.Mecit, Uğur, Recep ve Mertcan on biriyle çıkması bekleniyor.


MAVI GRUP PUAN DURUMU

G. Balkanspor    10  6  2  2  33  14  20 
Kartepe BLD   10  6  1  3  26  13  19
A. Yeniköyspor   10  5  2  3  24  16  17  
K. Esenspor    10  5  2  3  20  20  17
Ç. Fatihspor    10  4  3  3  13  17  15
Harb-İş     10  4  2  4  16  18  14 
Y. Serdarspor    10  3  2  5  18  26  11 
Kadıköyspor    10  2  4  4  19  25  10   
K. Akçatspor    10  1  5  4  16  22  8  
T. Defnespor    10  2  1  7  12  26  7


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ