KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Mehmet Ali Kağıtçı onlardan sorulur
Mehmet Ali Kağıtçı onlardan sorulur
Amatör Futbol
13 Ekim 2010 Çarşamba 13:15
  • 1464
  • 0

Mehmet Ali Kağıtçı onlardan sorulur

Mehmet Ali Kağıtçı Stadı’nı üç kişi temiz tutabilmek için inanılmaz efor sarf ediyor. Stat amiri olarak görevlendirilen Cehalettin Çavuş ve beraberindeki Seyit Arı, Mehmet Eryiğit görevlerini kusursuz bir şekilde yerine getiriyor

Odalar yıkanıyor
Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda üç kişilik bir tim görev yapıyor. İsmetpaşa Stat Müdürlüğü`nden Mehmet Ali kağıtçı Stadı`na gelen Cehalettin Çavuş, kadrolu çalışanlardan Seyit Arı ve gönüllü çalışan Mehmet Eryiğit, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nın bütün temizlik işlerini üstleniyor. Her müsabakanın ardından soyunma odalarını baştan aşağı yıkayan temizlik timini en fazla yenilen çekirdeklerin kabuklarını temizlemek zorluyor.


Ekip çalışması yapılıyor

Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanan her müsabakanın ardından soyunma odalarının zemini yıkanıyor ve pas paslanarak bir sonraki maça hijyenik bir biçimde hazırlanıyor. Üç kişilik temizlik timi stadı temiz tutabilmek için inanılmaz efor sarf ediyor. Üç kişilik temizlik timinden birisi gönüllü Mehmet Eryiğit, Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nı kendisine ev seçmiş ve stadın temizliğine her gün yardımcı oluyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ