KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Metin Özkan, spor paneli düzenliyor
Metin Özkan, spor paneli düzenliyor
Amatör Futbol
17 Aralık 2011 Cumartesi 12:13
  • 1431
  • 9

Metin Özkan, spor paneli düzenliyor

Körfez Belediyesi’nin AKP’li meclis üyesi, eski futbolcu Metin Özkan spor paneli düzenliyor.

Birçok profesyonel kulüpte forma giyen ve futbol yaşamına antrenör olarak devam eden futbol adamı Metin Özkan öncülüğünde düzenlenecek olan panel, 28 Aralık Çarşamba günü gerçekleşecek.
 

 

 

FUTBOLUN TANINMIŞ İSİMLERİ
Körfez Belediyesi Kültür Merkezi`nde saat 13.00`da başlayacak panelde Türk futbolunun önde gelen isimleri öğrencilerin sorularını yanıtlayacak.
Aynı zamanda, Körfez Belediyesi`nin AKP`li Meclis Üyesi olan, spor ve siyaset yaşamını bir arada yürüten, şu sıralar Körfez`de Körfez protokolü ile iş adalarını bir araya getiren maçlar düzenleyen  Özkan`ın düzenleyeceği panele TRT Futbol Ateşi programının sunucusu Tunç Elibol, eski Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Mustafa Çulcu, Teknik Direktör Hikmet Karaman ile eski Hakem Bünyamin Gezer konuşmacı olarak katılacak. Panelde öğrenciler futbolu soracak, futbolun önde gelen isimleri yanıtlayacak.

 

 

PANELİN AMACI
Profesyonel futbolcu olarak Fenerbahçe, Çanakkale Dardanel, Sarıyer, Salihli, Edremit Belediye, Yimpaş Yozgat, Akhisar Belediye, İzmitspor ve Sivasspor`da forma giyen, İlyas Tüfekçi`nin yardımcısı olarak teknik adamlık yapan, kısa bir süre önce de Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen UEFA A Diploma Kursu`nu başarıyla tamamlayarak UEFA A lisansı alan Metin Özkan, panelin amacının öğrencilere sporu sevdirmek ve gençleri spora özendirmek olduğunu belirtti.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ