KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Minikler göz dolduruyor
Minikler göz dolduruyor
Amatör Futbol
21 Aralık 2012 Cuma 15:51
  • 992
  • 0

Minikler göz dolduruyor

İlimtepe Futbol Kulübü Futbol Okulu ile Hereke Yıldız Spor Futbol Okulu sporcuları, yeteneklerini sergilemek ve tecrübelerini artırmak için düzenlenen özel maçta karşı karşıya geldi

ÖZEL YETENEKLER VAR

Geleceğin futbolcu adaylarını yetiştiren İlimtepe Futbol Kulübü Futbol Okulu ile Hereke Yıldız Spor Futbol Okulu futbolcuları, düzenlenen özel maçta karşı karşıya geldi. İlimtepe`nin minik oyuncuları, Hereke Yıldız Spor Futbol Okulu`nun 2004-2003-2002-2001 ve 2000 yaş gruplarıyla hazırlık maçları yaptı. Körfez Hereke Şehir Stadı suni çim sahasında yapılan karşılaşmalarda minik futbolcular sergiledikleri göze hoş gelen oyunla izleyenlerin beğenisini kazandı. 
 
YENİ YILDIZLAR GELİYOR
Öğrencilerini izleyen İlimtepe Futbol Kulübü Futbol Okulu hocası Hüseyin Aldırmaz ile Hereke Yıldız Spor Futbol Okulu hocası Ecevit Kara, amaçlarının Türk futboluna bünyelerinden yeni yıldızlar kazandırmak olduğunu belirtti. Sonuçtan çok futbolcuların ortaya koydukları performanstan mutluluk duyduklarını söyleyen Aldırmaz ve Kara “Sonuç ne olursa olsun biz eğitimciler için önemli değil, önemli olan öğrencilerimizin yapılan faaliyetten memnun olması” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ