KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Murat Aydın gönül aldı
Murat Aydın gönül aldı
Amatör Futbol
04 Aralık 2010 Cumartesi 15:18
  • 1769
  • 2

Murat Aydın gönül aldı

Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Hereke Yıldızspor futbolcusu Yunus Emre Akar’ın, iki hafta önce oynanan Rami maçında aldığı darbe sonucu çenesi kırıldı.

KASKF Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Başkanı Mithat Ağa, operasyon geçiren genç futbolcuyu önceki akşam ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


ÇENESİNDE İKİ KIRIK

Körfez Belediye Hereke Yıldızspor`un başarılı futbolcusu Yunus Emre Akar, iki hafta önce oynanan Rami müsabakasında rakibiyle girdiği pozisyonda çenesine darbe aldı. Çenesinde iki kırık tespit edilen genç futbolcu, önceki gün Umuttepe Tıp Fakültesi`nde Doç. Dr. Serdar Yılmaz tarafından bir operasyon geçirdi. KASKF Başkanı Murat Aydın ve Futbol İl Başkanı Mithat Ağa, evinde istirahat eden genç futbolcuyu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


BİR YIL SONRA DÖNECEK

Körfez İlçesi`nde bulunan evinde istirahat eden Körfez Belediye Hereke Yıldızspor`un başarılı futbolcusu Yunus Emre Akar`ı, futbolcu arkadaşları Mustafa Sinan Yeşiltaş, Erdoğan İşcan, Oğuzhan Boyoğlu, Emre Korkmaz, Osman Cömert ve Barış Tan ile Hereke Yıldız Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Çetin İnan bir an olsun yalnız bırakmıyor. Çenesinde iki kırık bulunan genç futbolcunun tedavisine evinde devam ediliyor. Çenesinde dikişlerinden dolayı sıvı gıdalarla beslenen Yunus Emre, spor yaşantısına bir yıl sonra dönebilecek.


DAHA BAŞARILI OLACAKSINIZ

Yunus Emre Akar`ı ziyaret eden KASKF Başkanı Murat Aydın genç futbolcu arkadaşlarıyla sohbet etti. Aydın konuşmasında, “Hereke Yıldız ilimizin başarılı spor kulüplerinden biri. Fakat dikkatimi çeken bir husus var, futbolcular olarak saha içinde çok konuşuyorsunuz. Genç ve kaliteli bir ekipsiniz, takım oyununu biraz daha ön planda tutmalısınız. Saha içinde konuşmayı bırakıp, güzel futbolunuzu sergileyin. Daha başarılı olacağınıza eminim. Bu arada genç kardeşimiz Yunus Emre Akar`a tekrar geçmiş olsun diyorum. Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ