KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Paint Force şampiyonluğunu kutladı
Paint Force şampiyonluğunu kutladı
Amatör Futbol
07 Kasım 2010 Pazar 15:00
  • 846
  • 0

Paint Force şampiyonluğunu kutladı

Hyundai Fabrikası Birimler arası Futbol Turnuvası oynanan final maçaları ile son buldu. 20 takım arasından sıyrılarak şampiyon olan Paint Force takımı, Antikkapı Restoran’da düzenlenen şampiyonluğu yemekte kutladı

Ödül 2000 dolardı
Yaklaşık iki bin işçinin çalıştığı Hyundai fabrikasının her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve büyük bir heyecana sahne olan, Birimler arası Futbol Turnuvası sona erdi. Yaklaşık 1.5 ay süren ve toplamda 20 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın finalinde Body Shop takımını 3-0 mağlup eden Panit Force takımı şampiyon oldu ve 2000 dolarlık ödülü kazandı. Şampiyon olan. Paint Force takımı, Antikkapı Restorant`ta düzenlenen şampiyonluğu yemekte kutladı.

 

Ekip şefi eski futbolcu
Takımın ekip şefliğini, eski futbolcu Yılmaz Arıcan üstlendi. Şampiyon olan  takımını kenardan iyi yöneten ve başarıda büyük bir rol oynayan. Arıcan yaptığı açıklamada, “Böylesi organizasyonlar fabrika işçilerini çok olumlu motive ediyor. Her şey çok güzel geçti. Tüm fabrika adeta bir aile gibi kaynaştı. Bu tür organizasyonlara ihtiyacımız var. Devamını diliyoruz. Amirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Paint Force gol olup yağdı
Turnuvada rakiplerini bir bir dize getiren Paint Force takımı grup maçlarında Glovis A`yı 5-1, Glovis B`yi 4-1, Karadeniz Fırtınasını 11-0, Mean Office`yi 9-1, çeyrek finalde Kelebekler takımını 4-2, yarı finalde Montajı penaltılarla 7-6 ve finalde de Body Shop`u 3-0 yenerek kupaya ulaştılar. Kupanın gol kralı şampiyon olan Paint Force takımından bir dönem Kocaelispor`da da futbol oynamış Selçuk Keskin oldu. Final maçını FİFA Kokartlı yardımcı hakemimiz Seçim Demirel yönetti.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ