KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Pazar mesaisinde zor maçlar
Pazar mesaisinde zor maçlar
Amatör Futbol
14 Kasım 2009 Cumartesi 14:17
  • 813
  • 0

Pazar mesaisinde zor maçlar

1. Amatör Küme B ve D Gruplarında oynanacak olan müsabakalarla ligde yedinci hafta karşılaşmaları son bulacak. Zirve mücadelesi veren takımlarla ligde kalma mücadelesi veren takımlar arasındaki maçlar nefes kesecek

Körfezspor-Tayfunspor
1. Küme B grubunda düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen Körfezspor ile Gebze Tayfunspor M.Ali Kağıtçı sahasında oynayacakları karşılaşmayı kazanan rahat bir nefes alacağı kaybeden ekibin düşme sıkıntısını yakından hissedeceği karşılaşma saat 15.00`da başlayacak. Körfezspor ile Gebze Tayfunspor karşılaşmasını Bülent Sungur yönetecek.

 

Maliye-Çubuklu Bala
1. Küme`de hedefi şampiyonluk olan ve 14 puanla ikinci sırada yer alan Çubuklu Balaspor grupta kümede kalma mücadelesi veren ve sıkıntılı durumdan kurtulmak için son kozlarını kullanan Maliye spor ile oynayacağı karşılaşma M.Ali Kağıtçı sahasında oynanacak. Maliye spor ile Çubuklu Balaspor karşılaşması saat 18.00`da başlayacak zorlu müsabakayı Doğan Altun yönetecek.

 

Ars.Org Sanayi-K.Hereke
1. Küme B grubunda 9 puan ile ligde beşinci ve altıncı sırayı paylaşan Arslanbey Organize Sanayi ile Körfez Herekespor zirve için son kozlarını oynayacakları karşılaşmayı Derbent sahasında oynayacaklar. Bu zorlu doksan dakika saat 13.00 başlayacak. Arslanbey Organize Sanayispor ile Körfez Herekespor karşılaşmasını Şafak Küçük yönetecek.

 

Değirmendere-Karadenizspor
Şampiyonluğun iki güçlü adayı olan Değirmendere ile Gebze Karadeniz spor Birinci Amatör küme B grubunda kendi kaderlerini belirleyecekleri karşılaşmayı Değirmendere sahasında oynayacaklar. Zorlu müsabaka saat 14.00 başlayacak. B Grubunun kritik müsabakasını M. Akif İbrahimoğlu yönetecek.

 

Çamçukur-D.Birlik
1. Küme B grubunun şampiyonluk adayı olan Derince Birlik spor deplasmanda grubun son sırasında yer alan ve çıkış arayan Çamçukur spor ile zorlu mücadele Karamürsel sahasında oynanacak. Çamçukurspor, Derince Birlik spor müsabakası saat 14.00`da başlayacak olan zorlu müsabakayı Muharrem Kırbaş yönetecek.

 

Alikahya- Sarımeşe
1. Küme D grubunun lideri Alikahyaspor kendi sahasında grubun son sırasında yer alan ve bu hafta ligde kalma mücadelesinde ümitlenmek için son kozlarını oynayacak olan Sarımeşe karşılaşması Alikahya sahasında oynanacak. Müsabaka saat 13.00`da başlayacak. Alikahyaspor, Sarımeşespor maçını Serkan Yersöken yönetecek.

 

Gölcük İY-Başiskele BLD
D grubun en kritik müsabakalarından biri Kavaklı sahasında oynanacak. Ligde son haftalarda aldığı başarısız sonuçlar ile zirve yarışından uzaklaşan Başiskele Belediye ile grupta kümede kalma mücadelesi yapan Gölcük İ.Y arasındaki zorlu karşılaşma saat 18.00`da başlayacak. Gölcük İY, Başiskele Belediye maçını Zafer Pesen yönetecek.

 

Karamürsel-Mertspor
1. Küme D grubunda şampiyonluk mücadelesi içinde olan Karamürselspor ile Mertspor oynayacağı zorlu doksan dakika Karamürsel sahasında oynanacak olan karşılaşmayı kazanan ekibin şampiyonluk yolunda avantaj yakalayacağı karşılaşma saat 16.00 başlayacak. Karamürselspor, Mert spor müsabakasını Serhan Malkoç yönetecek.

 

Yarımca-95 Evler Fatih
1. Küme D grubunda sürpriz çıkış yaparak şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Yarımca spor ile bu sezon kadrosuna yenileyen 95 Evler Fatih spor karşılaşması Körfez Esentepe Stadı`nda oynanacak karşılaşma saat 15.00`da başlayacak. Yarımca spor ile 95 Evler Fatih spor arasındaki zorlu müsabakayı İlker Canlılar yönetecek.

 

Beylikbağı-Zaferspor
1. Küme D grubunda şampiyonluk hesapları yapan Beylikbağı ile grupta küme düşme sıkıntısı yaşamak istemeyen Zaferspor karşılaşması Beylikbağı sahasında oynanacak. Müsabaka saat 15.00`da başlayacak. Beylikbağı, Zafer spor arasındaki kritik karşılaşmayı Nevzat Buldağ yönetecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ