KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Şafakspor lidere bileniyor
Şafakspor lidere bileniyor
Amatör Futbol
09 Ekim 2012 Salı 13:22
  • 1107
  • 1

Şafakspor lidere bileniyor

Birinci Amatör Küme B grubu takımlarından Hacı Hızır Şafakspor, şampiyonluk mücadelesi için hazırlandığı lig’de beklenen sonuçları alamadı. B Grubu’nda 4 maçta 1 galibiyet 3 mağlubiyet alan Hacı Hızır Şafakspor, lider Bağdatspor ile oynayacağı maça hazırl

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Antrenör Şevki Verit nezaretinde birinci amatör Küme B grubunda mücadele veren Hacı Hızır Şafakspor, 5. Hafta çalışmalarını Bağçeşme Stadı`nda haftanın üç günü sürdürüyor. Lig öncesinde yapılan transferlerle şampiyonluk parolasıyla yola çıkan turuncu beyazlılar, aradığı sonuçlara ulaşamamanın üzüntüsü içinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçen hafta Yenidoğan Serdarspor`a 4-2 mağlup olan Hacı Hızır Şafakspor, bu hafta sonu ise evinde grubun şampiyon adayı ve lideri olan Bağdatspor`u ağırlayacak. Zorlu rakibi karşısına galibiyet için çıkacak.
 

KAZANMAK İSTİYORUZ
Birinci Amatör Küme B grubunda aradığı sonuçları bir türlü bulamayan Hacı Hızır Şafakspor, bu hafta sonu evinde oynayacağı grup lideri Bağdatspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Haftanın üç günü çalışma yapan turuncu beyazlılar, zorlu mücadele için sıkı bir hazırlık yapıyor. Antrenör Şevki Verit “ Grubumuzda iyi oynadığımız maçları kaybetmemiz bizi moral olarak çöküşe itti. Fakat Bu hafta lider Bağdatspor karşısına iyi bir hazırlık yaparak çıkacağız. Çok zor bir mücadele olacak. Fakat bu maçı kazanıp, rahatlamak istiyoruz. Takımın moral ve motivasyonu iyi durumda” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ