KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
 • 6.0857 TL
 • 6.8088 TL
 • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sarı Grup’ta fırtına kopacak
Sarı Grup’ta fırtına kopacak
Amatör Futbol
23 Aralık 2011 Cuma 15:21
 • 847
 • 0

Sarı Grup’ta fırtına kopacak

Birinci Amatör Küme Sarı Grup’ta bugün fırtınalı bir gün yaşanacak. Şampiyonluk mücadelesinin yanı sıra ligde kalma mücadelesi veren ekiplerin maçları da büyük heyecana sahne olacak

DOĞANTEPE-K. GÜNEŞSPOR
Birinci Amatör Küme Sarı Grup`ta zirvenin kalbi bugün Avni Kalkavan Stadı`nda atacak. 21 puanla üçüncü sırada bulunan Doğantepespor bugün şampiyonluk mücadelesi veren 32 puanla ikinci sırada yer alan Kocaeli Güneşspor ile karşılaşacak. İlk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı amaçlayan Doğantepespor güçlü rakibi karşısında galip gelmeyi amaçlıyor.  Kocaeli Güneşspor ise şampiyonluk yarışını sürdürmek için bugün mutlak galip gelmeyi hedefliyor.  Avni Kalkavan stadında bugün saat 17.00`te başlayacak olan Doğantepespor ile Kocaeli Güneşspor maçını başarılı hakemlerinden Şaban Kaya yönetirken, yardımcılıklarını Onur Karagöl ve Halil Dağdeviren yapacak. Doğantepespor maça Savaş, Süleyman, Mücahit, Doğancan, Yasin, Ömer, Girayhan, Engin, Murat, Ömer Altıntaş ve Mehmet on biriyle çıkması bekleniyor. Kocaeli Güneşspor`un zirve için mücadele edeceği karşılaşmaya kalede Fatih, defansta Bilal, Ozan, Osman, Emre Süngü orta sahada Enes Ensar, Barış, Enes Sülün, forvette Coşkun, Burak Süleyman ve Bahadır on biriyle çıkması bekleniyor. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken tam kadro maçta yerini alacak.

 

 

 

Ç. SERHATSPOR-DERİNCE G.B
Birinci Amatör Küme Sarı Grupta 13 puanla yedinci sırada yer alan  Çayırova Serhatspor bugün 12 puanla sekizinci sırada bulunan Derince Gençler Birliği takımını ağırlayacak. Çayırova Serpatspor kendi seyircisi önünde galip gelip üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi amaçlıyor. Derince Gençler Birliği rakibine yenip bir basamak yükselmeyi hedefliyor. Şekerpınar stadında bugün saat 18.00`de oynanacak olan Çayırova Serhatspor ile Derince Gençler Birliğispor maçını başarıl klasman hakemlerinden Alper Çetin yönetirken, yardımcılıklarını Harun Dağdeviren ve Mesut Punar yapacak., Çayırova Serhatspor Mahmut, Mustafa, Serkan, Taner, Emrah, Habil, Serhat, Harun (Anıl), Ersin, Kemal (Ferhat), Murat ve Tamer on biriyle çıkması bekleniyor.
Derince Gençler Birliğispor maça Sertaç, Yusuf, Hayrullah, Serkan, Nuri, Onur, Akın, Erhan (Hüseyin), Kerim, Mehmet ve Ferdi (Sinan) on biriyle çıkmazı bekleniyor. Derince Gençler Birliği takımında kırmızı kart cezalısı Tanju Kayacık kadroda yer almayacak. Bugünkü maçı galip gelen takım büyük avantaj elde edecek.

 

 


DARICASPOR-H.H. ŞAFAKSPOR   
Birinci Amatör Küme Sarı Grupta 21 puanla dördüncü sırada yer alan Darıcaspor bugün 17 puanla altıncı sırada yer alan Hacı Hızır Şafakspor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek.  Darıcaspor zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapıp üçüncü sıraya yükselmeyi amaçlıyor. Hacı Hızır Şafakspor sezonun bitmesi için kalan maçlarda iyi sonuçlar almayı planlıyor. Darıca Nene Hatun stadında bugün saat 12.00 te oynanacak olan Darıcaspor ile Hacı Hızır Şafakspor maçını başarıl klasman hakemlerinden Mesut Karanlık yönetirken yardımcılıklarını Birtan Yavuz ve Oğuz Yaşan yapacak. Darıcaspor maça Ramazan, Ahmet Çelik, Muhammet Kaya, Kadir, Kemal, Tuncay, Engin, Oktay, İbrahim, Ömer, Ahmet Şahin on biriyle çıkması bekleniyor. Hacı Hızır Şafakaspor maça Murat, Yaşar, Atilla, Mustafa, Göksel, İbrahim, Yasin, Şaban, Samet, Burak ve Bekir on biriyle çıkması bekleniyor. İki  ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken maça tam kadro çıkacak.

 

 

 

PUAN DURUMU

Kavaklıspor       13    11     2     0     32     6    35
Kocaeli Güneş      13     10     2     1     42     12     32
Doğantespor       13    6     3     4     32     24    21
Darıcaspor         13     6     3     4    25    23     21 
Demirspor         13    6     1     6    28    30    19
H. H. Şafak        13    5     2     6    26    22    17
Ç. Serhatspor      13     3     4     6    18     25     13   
Derince G.B       13     3     3     7    21    28    12
Uzunçiftlik        13     3     4     6    21     20     10
Karamürsel       13    0     0     13     1     56     -3 
    

BU HAFTANIN MAÇLARI 14.HAFTA  
          Doğantepespor-K. Güneşspor    Çayırova Serhatspor-Derince G.B    Darıcaspor-Hacı Hızır Şafakspor    kavaklıspor-uzunçiftlikspor    Demirspor-Karamürselspor   
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ