KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Selanikspor sahaya indi
Selanikspor sahaya indi
Amatör Futbol
24 Kasım 2010 Çarşamba 14:39
  • 2647
  • 3

Selanikspor sahaya indi

Kocaeli Amatör takımlarına bir yenisi daha eklendi. Yenidoğan Mahallesinde yeni bir Spor Kulübü kuruldu. İzmit Selanikspor Futbol Okulu çalışmalarına Seka Park’ta bulunan halı saha tesislerinde başladı

Amaç çok farklı
Mahallenin gençlerini kötü alışkanlıklar ve çevredeki kötülüklerden uzaklaştırmak amaçlı olarak yapılan çalışmalar ile birlikte Yenidoğan Mahallesi Yeni bir kulübe kavuştu. İzmit Selanikspor futbol okulu çalışmalarına da SEKA Park Çim Halı Saha`da start verdi. 150 minik futbolcunun bulunduğu futbol okulunda çalışmalar bütün hızıyla devam edecek. İzmit Selanikspor Futbol Okulu`nu antrenör Yusuf Uzuner çalıştıracak. Başkan İsmet Tuğral yönetiminde oluşturulan yönetim kurulunda Mahmut Karaosmanoğlu, Semih Esenboğa, Erkan Özdemir, İsa Turcan, Volkan Akkuş ve Kurtuluş Sevimli göre yapacak. İzmit Selanikspor futbol okulunda bulunan minik futbolcuların çalışmaları çok güzel bir aile ortamında gerçekleştiriliyor.


Görev değişikliği yapıldı

İzmit Selanikspor Başkan yardımcılığı yapan Erkan Aksoy işlerinin yoğunluğundan dolayı başkan yardımcılığı görevini yönetim kurulu üyeliği yapan Mahmut Karaosmanoğlu`na bıraktı. İlimizde geniş bir kesim olarak tanınan ve İzmit Selanikspor`a büyük bir desteği olacağını belirten Erkan Aksoy, “Benim işlerimin yoğun olmasından dolayı başkan yardımcılığını Mahmut Karaosmanoğlu`na bıraktım. Benden daha iyi bu görevi yapacağına inanıyorum” dedi. Mahmut Karaosmanoğlu “ benim amacın minik sporculara spor yapma alanı yaratmak. Bunun dışında minik sporculara özel ve farklı aktiviteler yaparak, miniklerin spor eğitimini en iyi şekilde yapmak” dedi.


Haftanın üç günü çalışma yapılıyor

Yeni Kurulan ve altyapı futbol okulu çalışmalarını SEKA Park`ta bulunan halı saha tesislerinde yeni sezon çalışmalarına start veren İzmit Selanikspor futbol okulu`nu antrenör Yusuf Uzuner, yardımcısı antrenör İsa Turcan, kaleci antrenörü şeref Kaçan nezaretinde yapıyor. Önceki gün SEKA Park Halı saha tesislerinde çalışmalarını yapan minik İzmit Selaniksporlu futbolcuların mutluluk gözlerinden okunuyordu. Çalışmaların ardından başkan yardımcısı Mahmut Karaosmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri minik futbolculara tatlı ikramında bulundu.


Bizlere büyük destek veriyorlar

İzmit Selanikspor Kulübü`nü kurmak için büyük bir girişim yaptıklarına dikkat çeken Mahmut Karaosmanoğlu, amaçlarına sonunda ulaştıklarını dile getirdi. Kulübün oluşumunda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum diyen Karaosmanoğlu, “Bu kulübün kurulmasında Sayın Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye başkanımız, İzmit Belediye başkanımız, İl Emniyet Müdürlüğü ve diğer kurum ve kuruluşlar bizlere büyük destek verdi. Minik sporcuları kötülük alışkanlıklardan uzaklaştırmak için yapılan bir yapılanma olarak gelecek için çok büyük projelerimiz var. Bu miniklerin geleceği emin ellerde olacak” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ