KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Şirintepe pişmaniye geleneğini sürdürdü
Şirintepe pişmaniye geleneğini sürdürdü
Amatör Futbol
01 Nisan 2010 Perşembe 15:53
  • 882
  • 0

Şirintepe pişmaniye geleneğini sürdürdü

İki hafta önce İstanbulspor’a pişmaniye ikram edip hazırlık maçında 3-0 yenen Şirintepe, Taksim’e önce pişmaniye ikram etti, ardından hazırlık maçında 11-3 yendi

Şirintepespor Alt yapı özel müsabaka oynadığı her rnakibine pişmaniye ikramı özelliğini devam ettiriyor.

RAKİP ZORLAYAMADI
21-23 Nisan tarihleri arasında Antalya`da düzenlenecek olan 23 Nisan Egemenlik Futbol Turnuvası`na katılacak olan Şirintepespor hazırlık maçları serisini Taksimspor maçıyla sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde İstanbulspor`u 3-0 yenen Şirintepespor U-16 takımı önceki gün yine İstanbul ekiplerinden Taksimspor`u 11-3 yenerek hazırlıklarını sürdürdü. Şirintepespor`un U-16 takımı futbolcuları maç öncesi rakip takım futbolcularına İzmit`in sembolü pişmaniye ikram ette.

DEMİRKIRAN DAHA İYİ OLACAĞIZ
Şirintepespor`un antrenörü Can Demirkıran uzun zamandır aynı ekip ile çalıştıklarını ve bu sezon oynayacakları ligde çok başarılı olacaklarını dile getirdi. Hedeflerinin U-16 kategorisinde Türkiye Şampiyonası`nda ses getirmek olduğunu yineleyen Demirkıran, “Lig maçlarına kadar eksiklerimizi gidereceğiz. Antalya`da ki turnuva bizim için çok önemli. Gerçek gücvümüzün hangi düzeyde olduğunu görme fırsatı bulacağız. İyi bir ekibimiz var ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz”dedi.

ÇELİK: GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ
Şirintepespor Kulübü Başkanı Uğur Çelik sezon başı Can Demirkıran ve ekibi ile anlaşarak Şirintepespor`a başarılı Alt yapısının ilk olumlu adımını attıklarını ve bu güne kadar yapılan çalışmalar sonucunda Alt yapılarda olumlu ve kalıcı yapılanma içerisinde olduklarını belirtti. Yönetim olarak her zaman ekip ile birlikte her yerde olmaya çalıştıklarını vurgulan Çelik, “Gelecek yıllarda Kocaeli ve Türk futboluna başarılı futbolcular hediye etmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoru. Geleceğimizi şekillendirdik ve başarılar bizi bekliyor”dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ