KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
 • 6.0857 TL
 • 6.8088 TL
 • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Siyah Grup’ta kader günü
Siyah Grup’ta kader günü
Amatör Futbol
24 Aralık 2011 Cumartesi 13:47
 • 1058
 • 0

Siyah Grup’ta kader günü

Amatör Süper lig Siyah Grup’ta on dördüncü hafta maçları bugün altı statta altı maçla devam edecek. Lig lideri Suadiye Belediyespor ligde zor günler geçiren küme düşme bölgesinde olan Çayırova Belediyespor takımın ağırlayacak

SUADİYE BLD-ÇAYIROVA BLD
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta 34 puanla birinci sırada yer alan ve şampiyonluk mücadelesi veren Suadiye Belediyespor yarın ligde zor günler geçiren 7 puanla on birinci sırada yer alan Çayırova Belediyespor takımını ağırlayacak. Şampiyonluk yolunda hedefe emin adımlarla ilerleyen Suadiye Belediyespor yarın zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapmaya hazırlanıyor.  Çayırova Belediyespor yarın üç puan alıp lidere sürpriz yapmayı düşünüyor. Suadiuye Stadı`nda yarın saat 13.00`te oynanacak olan Suadiye Belediyespor ile Çayırova Belediyespor maçını başarılı klasman hakemlerinden Mesut Punar yönetirken yardımcılıklarını Doğukan Durdağ ve Abdullah Açıkyıol yapacak. Suadiye Belediyespor maça Mustafa, Yavuz, İbrahim,  Emre, Ayberk, Önder, Kerem, Yasin, Sinan, Kadir ve Ümit on biriyle çıkması bekleniyor. Çayırova Belediyespor maça Süleyman, Ömür, Serdar, Sinan, Orhan, Selçuk, Murat, Uğur, Gökhan, Doğukan ve Semih on biriyle çıkması bekleniyor. Çayırova Belediyespordan Kamil Çelebi, Birol Köksal, Bülent Gürol, Celal Yılmaz kırmızı kart cezalısı nedeniyle forma giyemeyecek.
 

 

 

KANDIRA G.B.BLD-K. ÇAYSPOR
Amatör Süper Lig Siyah Grupta 14 puanla dokuzuncu sırada yer alan Kandıra Gençler Birliği Belediyespor yarın ligde zor günler geçiren ve 7 puanla son sırada yer alan Karadeniz Çayspor ile zorlu bir doksan dakika geçirecek. Kandıra Gençler Birliği Belediyespor seyirci desteği ile  galip gelip üst sıralar doğru tırmanışa geçmeyi amaçlıyor. Karadeniz Çayspor tehlikeli bölgeden kurtulmak için güçlü rakibi karşısında üç puan almayı hedefliyor. Kandıra stadında yarın saat 15.00`te başlayacak olan İzmit Belediyespor ile İhsaniye Doğanspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Doğan Altun yönetirken, yardımcılıklarını Onur Karagöl ve Cem Özbay yapacak. Kandıra Gençler Birliği Belediyespor`un maça Ahmet, Kenan, Hasan, Nuri, Serkan, Ceyhun, Cem, Abdi, Onur, Recep ve Timur on biriyle çıkması bekleniyor. Gebze Karadeniz Çayspor maça Adem, Serkan, Özgür, Bedri, Hakan, Rıza, Yusuf, Bilal, Barış, Aslan ve Cüneyt on biriyle çıkması bekleniyor.

 

 


D. BİRLİKSPOR-İ. DOĞANSPOR
Amatör Süper Lig Siyah Grupta 22 puanla dördüncü sırada yer alan Derince Birilikspor yarın 15 puanla yedinci sırada yer alan İhsaniye Doğanspor takımın ağırlıyor. Derince Birlikspor ikinci yarıda ikinci maçını kazanırken, üçte üç yapıp ilk dört sırada yer almayı hedefliyor. İhsaniye Doğanspor ise yarınkü maçta güçlü rakibi karşısında üç puan almak için zorlu bir doksan dakika geçirecek. Derince Stadı`nda yarın saat 15.00`te başlayacak olan Derince Birlikspor ile İhsaniye Doğanspor maçını başarılı hakemlerimizden Şaban Kaya yönetirken, yardımcılıklarını Zülfikar Akça ve Yücel Avados yapacak. Derince Birlikspor maça Ahmet Cihat. İdris, Ferhat, Uğur, Akif, Gazi, Serkan, Burak, Onur ve Sinan on biriyle çıkması bekleniyor. İhsaniye Doğanspor maça Yaşar, Aykut, Suat, Hasan, Gökmen, Fatih, Anıl, Ali, Sezgin, Bahadır ve Semih on biriyle çıkması bekleniyor. İhsaniye Doğansporda Selim Cetindemir kırmızı kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

 DİLOVASI BLD-YARIMCASPOR
Amatör Süper Lig Siyah Grupta 21 puanla beşinci sırada yer alan Dilovası Belediyespor yarın en yakın rakibi olan 19 puanla altıncı sırada yer alan Yarımcaspor ile zorlu bir maç oynayacak. Dilovası Belediyespor seyirci desteği ile üç puan alıp ilk dört sırada yer alıp play-off grubuna kalmayı amaçlıyor. Yarımcaspor güçlü rakibi karşısında galip gelip zirveye ortak olmayı planlıyor. Dilovası stadında yarın saat 14.00 te oynanacak olan Dilovası Belediyespor ile Yarımcaspor maçını başarılı üst klasman hakemlerinden Deniz Kükrek yönetecek. Yardımcılıklarını ise Mehmet Bahar ve Harun Dağdeviren yapacak. Dilovası Belediyespor maça Erkan, Mehmet, Yakup, Yavuz, Gürsel, Mehmet Yeşilbaş, Ömer, Yavuz Kocagöl, Talha, Birol ve Bilal on biriyle çıkması bekleniyor. Yarımcaspor maça Enis, Ali, Latif, Yunus Emre, Ayhan, Tanju, Emre, İsa, Soner, Furkan ve Cihangir on biriyle çıkması bekleniyor.

 

 İZMİT BLD-S. ORHANSPOR
Amatör Süper Lig Siyah Grupta 27 puanla üçüncü sırada yer alan İzmit Belediyespor yarın orta sıralarda yer alan 14 puanla sekizinci sırada yer alan rakibi Sultan Orhanspor takımını konuk edecek. İzmlit Belediyespor zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapıp ikinci sıraya yükselmeyi amaçlıyor.  Sultan Orhanspor ile güçlü rakibi karşısında galip gelip sürpriz yapmayı istiyor. Avni Kalkavan stadında yarın saat 18.30 da oynanacak olan İzmit Belediyespor ile Sultan Orhanspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Alper Çetin yönetirken yardımcılıklarını Turgay. Ersoy ve Ali Rıza Boz yapacak. İzmit Belediyespor maça Sercan , Tamer,, Mustafa, Mesut Kılıçarslan , Taner, Hasan, Ömer, Kaan, Haluk, Mesut Er ve Özgür  on biriyle çıkması bekleniyor. Sultan Orhanspor maça Mehmet, Gökhan Ayar, Şenol Özcanlı, Şenol Duran, Soner, Gökhan Hafızoğlu, Göker, Burak, Seyfi, Murat ve Şahin on biriyle çıkması bekleniyor.

 

 BEKİRDERE-KULLARSPOR
Amatör Süper Lig Siyah Grup`ta 28 puanla ikinci sırada yer alan ve zirve mücadelesi veren Bekirderespor yarın ligde zor günler geçiren 7 puanla onuncu sırada yer alan Kullarspor ile karşılaşacak. Bekirderespor zayıf rakibe karşısında yarın güzel futbol oynayıp gol şovuna hazırlanıyor. Kullarspor geçen hafta aldığı galibiyet sonrasında çıkışını sürdürmek için yarın üç puan alıp umutlarını  ileriki  haftalara bırakmaya çalışıyor. Mehmet Ali Kağıtçı stadında yarın saat 19.00 te oynanacak olan Bekirderespor ile Kullarspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Zafer Pesen yönetirken yardımcılıklarını Hasan Olgar ve Mesut Akçınar yapacak. Bekirderspor maça Kerem, Mehmet, Salih, Oğuzhan, Fuat, Furkan, Ümit, Sabri, Emrah, Erdinç ve Burak on biriyle çıkması bekleniyor. Kullarspor maça Sinan, Faruk, Yunus, Cüneyt, Ozan, Coşkun, Ömer, Salih, Savaş, Ali ve Taner on biriyle çıkması bekleniyor. 

 

SİYAH GRUP PUAN DURUMU

Suadiye BLD     13    11    1    1    31    5     34
Bekirdere        13    8    4     1    30     16    28 
İzmit Belediye   13    8     3     2    42    15    27
D. Birlikspor    13    6    4    3    24    16    22
Dilovası BLD     13    5     6     2    19     10     21 
Yarımcaspor     13    5    4    3    26    23    19
İ. Doğanspor     13    4    3     6    17     22    15 
S. Orhanspor     13    3     5     5    13     17     14    
Kandıra G.B      13    4     2     7    12     26     14
Kullarspor       13    2    1    10    20    37    7 
Çayırova BLD     13    1     4     8    16    33    7    
K. Çayspor       13    2    1    10    13    43    7

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ