KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Şöhretler halı sahada buluştu
Şöhretler halı sahada buluştu
Amatör Futbol
14 Ekim 2009 Çarşamba 15:15
  • 1150
  • 0

Şöhretler halı sahada buluştu

Kocaelispor’un geçtiğimiz yıllarda formasını başarıyla taşıyan futbolcular, MHK eski başkanı Mustafa Çulcu, Kocaeli Amatör Küme’nin efsane futbolcuları, Yahya Kaptandaki Kocaelispor’un tesislerinde oynadıkları çift kale maç ile eski günlere geri döndüler

Hepsi çok formda
Yahya Kaptan Mahallesi`ndeki Kocaelispor Tesisleri`nde bir araya gelen şöhretler arasında Kocaelispor`un başarılı eski futbolcusu ‘Tarkan` lakaplı Kamil Öztezer, hala yeri doldurulamayan sağ kanat oyuncusu Zeki, her zaman beyefendi kişiliği ile öne çıkan Fevzi, hırsından hiçbir şey kaybetmeyen Hüseyin Kolaylı, şimdi takıma koysanız yine oynarım diyebilecek fiziğe sahip Kaan Dobra, alt yapımızdan yetişen ve gururumuz olan Sinan ve Selim Serdar kardeşler, Gaziantep`e kadar uzanan Aykut.


Yağmur engel olamadı

İlimizin gururu olan eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu, Amatör Küme`nin göz bebeklerinden ‘Hacı` lakaplı Akif, Körfez Belediyespor`un Kulüp Müdürlüğü görevini üstlenen eski futbolcularımızdan Erol, alt yapımızdan yetişen Ersin, Amatör kümemizin efsane futbolcuları Sinan, Emre, Nihat, Nevzat, İsmail, Göksel ve Güven dostça başladıkları buluşma saha içinde de dostça noktalandı. Gol atanın galip geleceği açıklandığında da maç, ter atmadan çıkıp, gerçeğe dönüştüğünde yağan sağanak yağmur bile futbolun tadına engel olamadı.


Maç 7-7 berabere bitti

Şöhretler kendi aralarında yaptıkları kadro seçiminde kırmız takımda Ersin, Fevzi, Zeki, Sinan Uğur, Aykut, Emre, Erol, Sinan Serdar ve Kaan Dobra yer alırken, sarı takımda Nihat, Kamil, Nevzat, İsmail, Hüseyin Kolaylı, Göksel, Akif, Selim Serdar, Mustafa çulcu ve Güven yer aldı. İlk yarıda rakibi karşısında çok üstün oynayan kırmızı takım, ilk yarıyı 7-2 önde tamamladı. İkinci yarıda açılan sarı takım üst üstte attığı gollerle eşitliği sağladı. Karşılaşma da 7-7 sona erdi.


Sayısız gol kaçtı

Esprilerin havada uçuştuğu, Zeki Kaya`nın faullere yaptığı itiraz nedeniyle Mustafa Çulcu ile girdiği polemikleri, Hüseyin Kolaylı`nın yardımlaşmaya gelmeyen arkadaşlarına sitemler, Kamil`in defansı toparlama çabası, Güven`in kaçırdığı gollerle saç baş yoldurması, Ersin`in ilk yarıda panterleşip, ikinci yarıda gelene geç demesi ile dolu dolu bir gece yaşandı. İzleyenlerinde keyif aldığı buluşma her hafta Salı akşamları diğer şöhretlerin katılımıyla devam edecek. Futbol şovu izlemek isteyenler artık Yahya Kaptan`a koşacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ