KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Soyunma odasında futbolcuya dayak
Soyunma odasında futbolcuya dayak
Amatör Futbol
20 Aralık 2012 Perşembe 15:43
  • 3159
  • 10

Soyunma odasında futbolcuya dayak

A takımlar bazında yaşanan gerilimlere alıştık ancak U-14 kategorisinde yaşanan bir gerginliğe anlam veremedik. İddialara göre Mollafenarispor Antrenörü Sebahattin Kurnaz, Dilovası Belediyespor oyuncusu Onur Bahri’yi soyunma odasına giderken tartakladı

ONUR BAHRİ ZOR KURTULMUŞ

U-14 Ligi`nde geçtiğimiz hafta enteresan bir olay yaşanmış. Beylikbağı Stadı`nda oynanan Dilovası Belediyespor, Mollafenarispor U-14 maçında ilginç bir olay yaşanmış. Dilovası Belediyespor takımının futbolcusu Onur Bahri müsabaka bitiminde soyunda odasına giderken rakip oyuncuya kafa atmış. Bu gelişmenin üzerine Mollafenarispor takımın antrenörü Sebahattin Kurnaz, Onur Bahri`yi soyunma odasına giderken tartaklamış. Dilovası Belediyespor`yu yönetici ve antrenör Onur Bahri`yi Kurnaz`ın elinden zor kurtarmış.
 

PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM
Dilovası Belediyespor Futbol Şubesi sorumlusu Bekir Kılavlı yaşanan bu olayın peşini bırakmayacaklarını dile getirdi. Gerek kalırsa Sebahattin kurnaz hakkında dava açacağını ve Kurnaz`ın diplomasının iptal edilmesi için elinden ne geliyorsa yapacağını açıkladı. Kılavlı, “Sabahattin Kurnaz futbolcumuzu bu şekilde döveceğine, ilk önce olayı araştırıp bize gelip olayı anlatması gerekirken, eğitici olan Antrenöre yakışmayan hareketi yapmasının hiçbir mantığı yoktur. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız” dedi.. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ