KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Suadiye ilk provasını yaptı
Suadiye ilk provasını yaptı
Amatör Futbol
19 Eylül 2010 Pazar 17:13
  • 1982
  • 1

Suadiye ilk provasını yaptı

Amatör Süper Lig’de mücadele edecek olan Suadiyespor ile İhsaniye Doğanspor özel maçta karşılaştı. Lig maçı havasında geçen karşılaşmayı İhsaniye Doğanspor 3-2 kazandı

Karşılıklı goller
Karşılaşmaya iki takımda açık bir futbol ortaya koyan Suadiye spor ile İhsaniye Doğan spor karşılaşmanın 21 dakikasında ilk gol Suadiye spordan geldi. Yeşil, beyazlı ekip Okan ile 1-0 öne geçti. Bu gole İhsaniye Doğan 28. dakikada Ali ile cevap verdi. İlk yarı karşılıklı atılan goller ile 1-1 berabere sonuçlandı. İkinci yarının 55. dakikasında Semihin attığı gol ile Suadiye 2-1 öne geçti. İki dakika sonra İhsaniye Doğan spor Şenol ile bu gole karşılık vererek skoru 2-2 yaptı. Karşılaşmanın 82. dakikasında Faruk attığı gol ile İhsaniye Doğanspor, Suadiyespor`u 3-2 yendi.


Öztaş: Zamana ihtiyaç var

Suadiye spor teknik adamı Necip Öztaş sezona çok geç başladıklarını ve geçen sezon takımda oynayan bazı futbolcuların yeni takıma geri dönmeleri nedeni ile çalışmalarımızın başında bulunmaktayız. İhsaniye Doğan spor karşılaşmasında 60 dakikaya kadar iyi mücadele ettiklerini ve 60 dakikadan sonra fizik gücü olarak rakibimizden geri kaldık. Bu müsabakada ilk yarıda oynattığım kadro daha iyi göründü. Ligin ilk üç haftasını az hata iel atlatırsak Suadiye spor amatör süper liginde zirvenin en büyük ortağı olacak dedi.


Keleş: İyi bir ekip olduk

İhsaniye Doğan spor teknik adamı Naci Keleş çok genç bir ekip olduklarını ve oynadıkları müsabakalarda çok koştuklarını ve sahada basmadık yer bırakmadıklarını ifade etti. Gençliğimizin hırsını sahaya yansıtabildiğimizde amatör süper liginde başarılı olacağız dedi. Suadiye karşısında kondisyonun ön plana çıktığını rakiplerinin 60 dakikasından sonra onlardan daha iyi kondisyonumuz olduğu için oyuna hakim olduk.


SUADİYE: 2
İH.DOĞAN: 3

STAT: Suadiye
HAKEM: Nuri Başaran ***
SUADİYE: Hakan *** (Metin **), Kerem ** (Şahin **), Erdem *** (Cengiz **), Emre ** (Selman **), Fuat ** (Hakan **), Adem ** (Mehmet **), Önder **, Ulaş ** (Savaş **), Orhan ** (Umur **), Cihan ** (Semih ***), Okan *** (Aykut **)
İH.DOĞAN: Yaşar ***, Anıl *** (Faruk **), Bahadır ** (Okan **), Hasan ***, Zekayi ** (Nurettin **), Aykut ** (Erdem **), Ali ***, Bahadır *** (Faruk Kılıç **), Talha *** (Rıdvan **), Fatih *** (Berkcan **), Şenol ***
GOLLER: Okan (Dk. 21), Ali (Dk. 28), Semih (Dk. 55), Şenol (Dk. 57), Faruk (Dk. 82)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ