KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Suadiye mi, Bekirdere mi?
Suadiye mi, Bekirdere mi?
Amatör Futbol
07 Ekim 2010 Perşembe 13:55
  • 1154
  • 3

Suadiye mi, Bekirdere mi?

Amatör Süper Lig B Grubu’nda zirve mücadelesi veren Suadiye ile Bekirderespor Pazar günü Vinsan sahasında 13.00’te puan mücadelesi yapacaklar

İKİ TAMIMDA İDDİALI
Oynadığı iki müsabakayı kazanarak 6 puanla B Grubu`nun lideri olan Bekirderespor ve ilk hafta Yavuzspor ile 4-4 berabere kalıp ikinci maçında Maşukiye`yi deplasmanda 1-0 yenen 4 puanlı lig üçüncüsü Suadiyespor ekipleri, Vinsan`da oynanacak lig mücadelesinden galip gelmenin planlarını yapıyorlar. Bekirdere üçüncü hafta karşılaşmasında liderliğini korumak, Suadiye ise B Grubu`nun yeni lideri olmak için mücadele edecek.


FİLİZ: DÜZELİYORUZ

Bekirdere teknik adamı Ayhan Filiz sezonun ilk dört haftasında az hata yaparak zirveden kopmamanın planlarını yaptıklarını belirtti. İlk iki haftada iyi futbol oynamamalarına rağmen netice olarak başarılı olduklarını vurgulayan Ayhan Filiz şu şekilde devam etti; “Şu anda grup liderliğini elimizde tutuyoruz. Pazar günü Suadiye karşısında ilk iki haftadan daha iyi futbol oynayacağız. Grubunuzda liderliği devam ettirmek ve üçüncü haftayı istediğimiz şekilde kapatmak istiyoruz”.


KAZANMAK İSTİYORUZ

Suadiye teknik adamı Necip Öztaş çalışmalara geç başlamalarına rağmen takımda çok sayıda tecrübeli oyuncunun bulunması nedeniyle, açıklarını hızlı kapattıklarını söyledi. Maşukiye deplasmanında sabırlı bir futbol oynayarak müsabakayı 1-0 kazandıklarını vurgulayan Necip Öztaş, Bekirdere maçı hakkında düşüncelerini açıkladı; “Pazar günü saha içinde yine sabırlı bir futbol oynayacağız. Acele etmeden galibiyet için gerekli oyunu ortaya koyacağız. Bekirdere maçından galip ayrılarak B grubunun yeni lideri olmak istiyoruz”.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ