KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Suadiye telafi peşinde
Suadiye telafi peşinde
Amatör Futbol
20 Kasım 2010 Cumartesi 12:09
  • 760
  • 0

Suadiye telafi peşinde

Suadiyespor 2-0 kaybettiği Kullar Yıldız maçını, gelecek hafta oynayacağı Mustafapaşa müsabakasında telafi etmek istiyor

SON İKİ HAFTA UZAKLAŞTI
Süper Lig B Grubu`nda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Suadiyespor, lige iyi başlamasına rağmen son iki haftada aldığı mağlubiyetler sonrası zirveden uzaklaştı. Şampiyonluk potasının dışında kalan Suadiye, gelecek hafta deplasmanda oynayacağı zorlu Mustafapaşa karşılaşmasını kazanarak, zirveye yeniden sahip olmak istiyor.


ÖZTAŞ: DOSTLUK KAZANSIN

Suadiye teknik adamı Necip Öztaş, son iki haftada aldıkları mağlubiyetlerle hedeflerinin dışında kaldıklarını ifade etti. Yaptıkları hataları devre arasında yeniden gözden geçirdiklerini belirten Öztaş, çalışmalarını da bu yönde ilerlettiklerini söyledi. Gelecek kritik Mustafapaşa deplasmanında dostluğun kazanmasını temenni eden Necip Öztaş, “İki takım için de dönüm noktası olan karşılaşmayı, dostluk kazansın. Suadiyespor olarak az hata yaparak zorlu doksan dakikayı kazanmak istiyoruz. Mustafapaşa`yı yenerek son iki haftada aldığımız mağlubiyetlere dur diyeceğiz” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ