KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Suadiye’de ipler koptu
Suadiye’de ipler koptu
Amatör Futbol
04 Aralık 2012 Salı 15:47
  • 1934
  • 5

Suadiye’de ipler koptu

Bölgesel Amatör Lig 11. Grup temsilcilerimizden Suadiye Belediyespor’da şok gelişmeler yaşandı. Maç başı ve maaşların ödenmemesi nedeniyle futbolcular ve teknik heyet antrenmanlara çıkmama kararı aldı

SAHİPSİZ KALDILAR

Kartepe ilçesinin Bölgesel Amatör Lig`deki tek temsilcisi Suadiye Belediyespor, dağılma noktasına geldi. Ekonomik sıkıntıların hortladığı yeşil beyazlı kulübe bölgede faaliyet gösteren sanayi kuruluşları ve Kartepe Belediyesi yardım eli uzatmayınca olanlar oldu. Aylardır maaşlarını alamayan yeşil beyazlı futbolcular tepki olarak antrenmanlara çıkmama kararı aldı. Yaşanan şok gelişmeler Suadiye Belediyespor taraftarlarını da bir hayli üzdü.
 
BAŞKANA BİLDİRDİLER
Bölgesel Amatör Lig 11. Grup temsilcimiz Suadiye Belediyespor`da huzursuz günler yaşanmaya başladı. Aylardır maç başı ve maaş alacaklarını alamayan yeşil beyazlı futbolcular antrenmanlara çıkmama kararı aldı. Takım kaptanı Mustafa Karabalık, teknik heyet ve futbolcular olarak aldıkları antrenmana çıkmama kararlarını kulüp başkanı Osman Turan`a sözlü olarak bildirdi. Yeşil beyazlı futbolcular antrenmana çıkmadı.
 
ÇAREMİZ KALMADI
Suadiye Belediyespor takım kaptanı Mustafa Karabalık, sezon başından beri kendilerine verilen sözlerin yerine getirilememesi nedeniyle futbolcu ve teknik heyet olarak böyle bir karar almak zorunda kaldıklarını ifade etti. Yönetim kurulu içerisinde Başkan Osman Turan`ın iyi niyetli destek arayışlarının da yetersiz kalması nedeniyle antrenmanlara çıkmama kararı aldıklarını söyledi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ