KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Suadiye’nin kongresi pazar günü
Suadiye’nin kongresi pazar günü
Amatör Futbol
02 Aralık 2009 Çarşamba 16:10
  • 721
  • 0

Suadiye’nin kongresi pazar günü

Amatör Süper Lig ekiplerinden Suadiyespor’da kongre hazırlıkları heyecanı tavan yaptı. Yeşil beyazlı ekibin genel kurulu 6 Aralık Pazar Günü gerçekleştirilecek

Suadiyespor`da geçen hafta yapılması gerek kongrede çoğunluk sağlanamayınca bir hafta ertelenmişti.  Suadiyespor yönetimin aldığı kongre kararı ile şok yaşayan camia pazar günü yapılacak olan ikinci kongrede başkan adayı çıkıp, çıkmayacağı merakla bekleniyor. Kongre günü Çenesuyu Plajyolu ile kritik bir maça çıkacak olan yeşil beyazlılarda bir yandan da bu karşılaşmanın hazırlıkları sürüyor.


Hazırlık maçı yararlı oldu

Suadiyespor Kulübü Antrenörü Hüseyin Çoban yaptığı açıklamada lige verilen arada Çubuklubalaspor ile oynadıkları hazırlık maçının amacına ulaştığını dile getirdi. Çoban, “Oynadığımız hazırlık maçında takımı görme imkanı buldum. Yararlı bir hazırlık maçı oldu. Çubuklubalaspor karşısında iyi mücadele ettik ve iyi futbol sergiledik. Biz teknik olarak hazırız ve kongrede de güçlü bir yönetimle yolumuza devam ederiz”dedi.


Turan kongre saatini bekliyoruz

Suadiyespor Kulübü Başkanı Osman Turan yaptığı açıklamada geçen hafta çoğunluk sağlanamadığına dikkat çekti. Bu hafta sonu çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek. Suadiyespor`u başarıya taşıyacak bir yönetimin göreve gelmesini diliyorum. Kongrede başkan adayı olacak arkadaşların adaylıklarını açıklamalarını da şahsen bekliyorum. Aday çıkmaması durumunda devam edip etmeyeceğim konusunda ise henüz bir karara varamadım” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ