KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Suadiyespor’da kongre heyecanı
Suadiyespor’da kongre heyecanı
Amatör Futbol
26 Kasım 2009 Perşembe 13:41
  • 682
  • 1

Suadiyespor’da kongre heyecanı

Süper Lig A grubunda mücadele eden başarılı ekiplerimizden Suadiye spor 29 Kasım’da yapacağı kongre heyecanı sardı.

Performansı hayal kırıklığı yarattı
Ligin iddialı ekiplerinden Suadiyespor son haftalarda kendi sahasında puan kaybına neden olan Suadiyespor şampiyonluk yolunda yara alan ekip oldu. Suadiyespor yönetimi ani bir hareket yaparak kongre kararı alması spor camiasını şaşırtan olay oldu. Pazar günü yapacağı kongrede çoğunluk sağlanmazsa bir hafta sonra çoğunluk sağlanıp, sağlanmamasına bakılmadan yapılacak olan kongrede Yeşil-Beyazlı camia yeni yönetimine onay verecek.


Osman Turan aday değil

Suadiye sporun kulüp Başkanı Osman Turan yaptığı açıklamada 29 Kasım Pazar günü yapılacak olan kongrede kesinlikle aday olmayacağını açıkladı. Yeni seçilecek olan yönetime gerekli desteği vereceğini belirtti. Osman Turan Suadiye sporun kendi çocuğu olduğunu ve bu ekibin başarılarında çok iyi çalışmalar yaptığını Suadiye sporun yok olmaması için elinden geleni yapacağını belirtti.Kongreye kadar görevimin başındayım

Suadiyespor Antrenörü Hüseyin Çoban, Pazar günü yapılacak olan kongreye kadar takımın başında çalışmalara devam edeceğini ve kongreden sonra önlerine çıkacak olan tabloya göre karar vereceklerini belirtti. Hüseyin Çoban, Suadiyespor olarak ligde oynadıkları 8 müsabakada yeni oluşan ekip ile başarılı olduklarına inandığını ve bu ekibin sezon sonunda hedefe ulaşacağına inandığını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ