KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Süper Lig B Grubu’nda kader maçları
Süper Lig B Grubu’nda kader maçları
Amatör Futbol
21 Kasım 2009 Cumartesi 14:08
  • 1199
  • 0

Süper Lig B Grubu’nda kader maçları

Süper Lig B Grubu’nda oynanacak müsabakalarda her takım kendi kaderini belirleyecek. Özellikle B grubunda oynanacak maç sonuçları ile grupta ilk beş ve düşme hattı iyice belirlenecek. Bu haftayı Karadeniz Çayspor haftayı bay olarak geçirecek.

Bekirdere-Uzunçiftlik
Süper Lig B Grubu`nun son iki sırasında yer alan Bekirderespor ile Uzunçiftlikspor kendi kaderlerini belirleyecekleri karşılaşmayı Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynayacakları zorlu doksan dakika saat 18.00 başlayacak. Bekirdere, Uzunçiftlik karşılaşmasını Mehmet Akif İbrahimoğlu yönetecek.

 

Yeniköy-D.Kale
Ligde hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Gebze temsilcisi Darıca Kale spor ile ligde ilk beş olarak hedef koyan Yeniköy arasındaki zorlu müsabaka Yeniköy sporun cezalı olması nedeni ile Alikahya sahasında oynanacak karşılaşma saat 14.00 başlayacak. Yeniköy spor, Darıca Kale spor karşılaşmasını Selim Akman yönetecek.

 

Balaban spor-İhs.Doğan
Süper Lig B grubunun lideri Balaban spor cezalı olduğu için Derince suni çim sahasında oynayacağı karşılaşmada grupta hedefini ilk beş olarak belirleyen İhsaniye Doğan spor ile oynayacağı karşılaşma saat 14.00 başlayacak. Balaban spor, İhsaniye Doğanspor karşılaşmasını İlimizin başarılı hakemlerinden Şaban Kaya yönetecek.

 

Hereke Yıldız-Uzuntarlaspor
Süper Lig B grubunda ilk beş hedefi ile yola çıkan Körfez Belediye Hereke Yıldız spor kendi sahasında oynayacağı kritik müsabaka grupta kümede kalma mücadelesi yapan Uzuntarla spor ile Hereke sahasında oynanacak karşılaşma saat 13.00 başlayacak. Körfez Belediye Hereke Yıldızspor ile Uzuntarlaspor karşılaşmasını Rahman Kalyoncu yönetecek.

 

Çayırova BLD-Yavuzspor
Süper Lig B grubunda dördüncü sırada yer alan Çayırova Belediye grupta sekiz puanla yedinci sırada yer alan Yavuz spor arasındaki zorlu karşılaşma Kocaeli Amatör sporun hizmetine açılan Şekerpınar sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 16.00 başlayacak. Çayırova Belediye, Yavuz spor karşılaşmasını Fatih Naiboğlu yönetecek.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ