KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Süper ligde 3. hafta oynanıyor
Süper ligde 3. hafta oynanıyor
Amatör Futbol
09 Ekim 2009 Cuma 15:51
  • 883
  • 0

Süper ligde 3. hafta oynanıyor

Süper Amatör liginde üçüncü hafta mücadeleleri A grubunda oynanacak olan beş müsabaka ile başlıyor. A grubunda bugün oynanacak olan müsabakaların sonuçları ile ligde dengelerin değişeceği maçlara sahne olacak.

Çenesuyu Plajyolu-Kartepe BLD
Süper Amatör ligi A grubunda ilk iki müsabakasının birini kazanıp, birini kay.beden Ç.Plaj yolu ile Kartepe Belediye bugün oynayacakları karşılaşmayı kazanan ekip play-off grubu için avantaj elde edeceği karşılaşma Avni Kalkavan sahasında saat 16.00 başlayacak karşılaşmayı İlimizin tecrübeli hakemlerinden Şaban Kaya yönetecek.


Kandıra BLD- Kağıtspor

Ligde oynadığı iki müsabakayı kaybeden Kandıra Belediye üçüncü hafta müsaabakasını kendi sahasında grubun şampiyonlukta iddalı ekiplerindem Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor ile Kandıra sahasında oynayacağı zorlu doksan dakika saat 14.00 başlayacak müsabakayı İlimizin başarılı hakemlerinden Musa Önal yönetecek.


Maşukiye-Mustafapaşa

Süper Amatör ligi A grubunun iddalı ekipğlerinden olan ve lige oynadığı iki müsabakayı berabere tamamlayan Maşukiye kendi sahasında Gebze temsilcisi olan ve oynadığı iki maçın birini kaybeden, birininde beraberlik yapan Mustafapaşa ile oynayacağı karşılaşma Muşukiye sahasında saat 13.00 başalayacak olan müsabakayı klasman hakemlerimizden Nihat Samuk yönetecek.


Kullar Yıldız-Derbnetspor

Süper Amatör A grubunda ilk haftayı bay geçiren, ikinci hafta Suadiye karşısında 3-0 farklı mağlubiyet ile sahadan ayrılan Kullar Yıldız bugün kendi sahasında A grubunda oynadığı iki maçta 1 puan alan Derbent spor ile Kullar sahasında oynayacağı karşılaşma saat 14.00 başlayacak karşılaşmayı klasman hakemlerimizden Selçuk Öklü yönetecek.


Şekerpınar-Derince BLD

Ligde hedeflerini play-off olarak belirleyen ve ilk maçını kazanan, ikinci maçında berabere kalan Şekerpınar spor üçüncü hafta müsabakasını kendi sahasında ligin ilk iki maçını kazanarak A grubunun liderliğine oturan Derince Belediye ile oynayacağı karşılaşma Gebze Metin Oktay sahasında saat 14.00 başlayacak karşılaşmayı İlimizin başarılı hakemlerinden Alpaslan Dalkılıç yönetecek.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ