KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Süt Kupası coşkulu başladı
Süt Kupası coşkulu başladı
Amatör Futbol
06 Kasım 2012 Salı 13:18
  • 1449
  • 3

Süt Kupası coşkulu başladı

Dev bir spor organizasyonuna daha imza atan Derince Belediyespor Kulübü’nün 5 ilçeden 98 okulun katılımıyla düzenlediği Süt Kupası’nda açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu

98 OKULA FORMA HEDİYE EDİLDİ

Kentimizde sporun merkezi olarak ifade edilen ve birbiri ardına önemli organizasyonların düzenlendiği Derince`de, dev bir etkinlik daha start aldı. İl genelinde bulunan 5 ilçeden 98 okulun katılımıyla gerçekleşen Süt Kupası`nda açılış töreni Yenikent`te bulunan Derince Belediyesi Halı Saha Tesisleri`nde yapıldı. Derince Belediyesi, okulların kendi aralarındaki spor birleşkesini sağlamak maksadıyla düzenlenen turnuva kapsamında organizasyonda boy gösterecek 98 okulun kadrolarında yer alan tüm futbolculara forma takımı hediye etti, ulaşımda her türlü kolaylığı sağladı.
 

AÇILIŞA PROTOKOLDEN YAKIN İLGİ
Derince Belediyesi Halı Saha Tesisleri`nde başlayan ve 98 takımın iştirak ettiği Süt Kupası`nın açılış törenini Derince Kaymakamı Mesut Yıldırım, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Balcı, Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Turan, Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, Derince Belediyespor Teknik Direktörü Osman Çakır, Derince Belediyespor Kulübü Altyapı Koordinatörü Zeki Cömert, Derince Belediyesporlu yöneticiler, okul müdürleri, öğretmenler, altyapı antrenörleri ve öğrenci velileri takip etti.
 

GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞİYOR
Derince Belediyespor hocalarının da katkılarıyla düzenlenen ve Başiskele, Körfez, İzmit, Kartepe ve Derince gruplarında yer alan 98 takımın boy gösterdiği turnuvanın açılış maçında Huriye Pak ile Hikmet Uluğbay karşı karşıya geldi. Sağlık ekiplerinin de tam teşekküllü olarak görev aldığı turnuvanın açılış maçında Hikmet Uluğbay, Huriye Pak`ı 3-1 mağlup etmeyi başardı. Açılış müsabakasının ardından ise düzenlenen kokteylle miniklere süt ve bisküvi ikramında bulunuldu. Turnuvanın açılış maçını takip eden teknik direktörler Bülent Baturman ve Osman Çakır da bu tarz organizasyonların geleceğin yıldızlarının yetişmesine büyük katkı sağlayacağını söylediler.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ