KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Tavşantepe cesur hakem istiyor
Tavşantepe cesur hakem istiyor
Amatör Futbol
25 Aralık 2012 Salı 15:43
  • 2701
  • 25

Tavşantepe cesur hakem istiyor

Birinci Amatör Küme A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Tavşantepespor cephesi hafta sonunda oynanacak olan Doğantepe maçına cesaretli hakem atanmasını istiyor

ADİL DÜDÜK ÇALSINLAR

Tavşantepespor`da hafta sonunda oynanacak olan Doğantepespor maçının hazırlıkları devam ediyor. Tavşantepespor Kulübü Başkanı Mehmet Ümit Küçük, A Grubu`nun zirvesini belirleyecek maça cesur hakem üçlüsünün görevlendirilmesini arzu ettiklerini dile getirdi. Hiçbir zaman hakemler bizi korusun mantığı taşımadıklarını ifade eden Küçük, “ Hakemler müsabakada gördüğünü çalsın. Kararlarını türbinden gelen tepkilere ve saha içinde futbolcuların baskısına göre vermemesin” dedi. 
 

İKİ TAKIM İÇİN DE ÖNEMLİ
Ligin ilk yarısında Gebze deplasmanında yaşadıkları hakem trajedisini hatırlatan Küçük, “Şunu da belirtmek isterim. Hakemler kasıtlı olarak hata yapmıyor. Ancak biz cesur hakemlerin görev yapmasını istiyoruz. Kimseden etkilenmeden maçlarını yönetsinler bizim için yeter. Doğantepe ile oynayacağımız müsabaka her iki takım için ve grupta dengelerin değişeceği bir müsabaka olacak. İl Hakem Kurulunun bu faktörleri göz önüne almasını istiyoruz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ