KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Tavşantepe sezonu açtı
Tavşantepe sezonu açtı
Amatör Futbol
23 Aralık 2010 Perşembe 13:15
  • 1140
  • 0

Tavşantepe sezonu açtı

İkinci Amatör Küme takımlarından Tavşantepe, sezon açılışını hafta sonu Yeşilova Tesisleri'nde gerçekleştirdi.

Amatör spor camiasının bir araya geldiği açılışta Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın, İzmit Belediyesi bağımsız meclis üyesi Adnan Uysal, Tavşantepespor Yönetimi ile taraftarlar hazır bulundu


TAVŞANTEPE MARKA OLACAK

Açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Cihan Özkul, Tavşantepespor'u bir marka haline getirmek amacında olduklarını belirterek, konuklara katılımları için teşekkür etti. Cihan Özkul, “Federasyon başkanımız başta olmak üzere, yardımları ile bizlerin yanında olan herkese bir kez daha teşekkür ederim. Bu desteklerle daha başarılı sonuçlar alarak üst klasmanlarda mücadele edeceğimize yürekten inanıyorum. Yeni sezonda bambaşka bir Tavşantepespor takımını sahalarda göreceksiniz” şeklinde konuştu.


ÖRNEK BİR TAKIM OLACAKSINIZ

KASKF Başkanı Murat Aydın, gençlerin spor yapmak için daha iyi imkânlara sahip olduğuna dikkat çekerken, “Sahada centilmence mücadele edecek, kavgasız gürültüsüz maçlar çıkartacak ve topluma örnek olacak gençlerin kazanımına imkân tanıyacak bir takım görmek istiyorum. Tavşantepeli gençlerin ligdeki mücadelesinin çok centilmence olacağına ve mahalleyi Fair-Play içinde temsil edeceğine inanıyorum. Bunu başaracak siz değerli kardeşlerime yeni sezonun başarılar getirmesini dilerim” diyerek sözlerini noktaladı.


UYSAL`A PLAKET VERİLDİ

Tavşantepespor`un daima yanında olan onları hiç yalnız bırakmayan isimlerden olan eski Tavşantepe Mahalle Muhtarı ve İzmit Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adnan Uysal da, “Yaşadığımız kentte ve mahallede Tavşantepe'yi nasıl tanıdıklarını hepimiz biliyoruz. Artık sizlerle birlikte herkese iyi örnek olacağız, her zaman emrinizde olacağız. Başarı sizlerin çabasıyla gelecektir, buna inanıyorum” dedi. Uysal, beraberinde getirdiği baklavaları misafirlere ikram etti. Bunun yanında kulüp as başkanı Remzi Duru da, baklava getiren diğer bir isim oldu. Açılışta Kulüp Başkanı Cihan Özkul ve Federasyon Başkanı Murat Aydın kulübe katkılarından dolayı Adnan Uysal'a plaket verdiler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ