KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Trabzonspor Futbol Okulu zirveye koşuyor
Trabzonspor Futbol Okulu zirveye koşuyor
Amatör Futbol
29 Ekim 2009 Perşembe 13:58
  • 2314
  • 1

Trabzonspor Futbol Okulu zirveye koşuyor

Kartepe sınırları içinde bulunan Acısu Vizyon Spor Tesisleri’nde çalışmalarını aralık vermeden devam eden Trabzonspor futbol okulu çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

60 sporcu eğitim alıyor
Kocaeli`den birçok Spor Kulüplerinden sonra İlimizde kariyer sahibi olan genç eğitimciler Acısu Beldesinde minik futbolculara futbol eğitimi veriyor. BESYO Beden Eğitimi mezunu olan Volkan Alioğlu ve Yavuz Soydaş tarafından açılan Kartepe Trabzonspor futbol okulu hafta sonu olarak çalışmaları devam ediyor. Cumartesi ve Pazar günleri iki ayrı kategoride yapılan çalışmalar ile geleceğin futbolcuları yetiştiriliyor.

 

Gelecek vaat ediyorlar
Çocuklarının güzel bir eğitim almasını isteyen veliler, BESYO öğrencileri olan Volkan Alioğlu ve Yavuz Soydaş ile çalışmalarını büyük bir heyecan içinde yapan minik futbolcular bütün marifetlerini ortaya kaymayı başarıyor. Trabzonspor Futbol Okulu`nda gelecek vadeden miniklerin çalışmalarını izleyenler hayran kalıyor. Kartepe ilçesinde çocuklarının futbol eğitimi almasını isteyen aileler rahatlıkla Trabzonspor futbol okuluna getirebilir.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ