KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Tüpraş' da final günü
Tüpraş' da final günü
Amatör Futbol
02 Kasım 2010 Salı 15:51
  • 1612
  • 1

Tüpraş' da final günü

TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü tarafından çalışanlar arasında birlik beraberliği sağlama ve kaynaşma adına organize edilen Çim Halı Futbol Turnuvası, bugün oynanacak final maçıyla son buluyor.

Yarı finalde rakiplerini yenen EÇK ve Enstrüman Bakım, 20.00`de final maçında karşılaşacak.

 

FİNALİN ADI ENSTRÜMAN VE EÇK
Önceki gün Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde yapılan yarı final maçında Enstrüman Bakım ile PLT–25/36/26 takımları karşılaştı. Enstrüman Bakım, başarılı bir oyun sonrasında sahadan 11–7 galip ayrılarak final oynamaya hak kazandı. Diğer müsabakada ise şampiyonluğun güçlü adayı EÇK takımı, rahat bir oyunla Genel Müdürlük ekibini 8–3 yenip finale yükseldi.

 

KOMİTE BAŞKANI SERDAR YAMAN
TÜPRAŞ Genel Müdürlük Satış Müdürü Serdar Yaman başkanlığındaki tertip komitesinde, TÜPRAŞ Genel Müdürlük Mali İşler Müdürü Cengiz Demirtürk, Rafineri Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Şükrü Aktaş, Vardiye Şefi Mehmet Özer, Özgür Nuhoğlu, Mehmet İpşiroğlu, Osman Akova, Şaban Esen ve Ali Rıza Bektaş bulunuyor. Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde gerçekleştirilen maçları, çok sayıda personel takip edip takımlarını destekledi.

 

ALTUNTAŞ`TAN 9 GOL
Körfez İlçe Güney Mahallesi`nde bulunan Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde düzenlenen TÜPRAŞ Dostluk ve Moral Çim Halı Futbol Turnuvası ilk yarı final maçında, Enstrüman Bakım ile PLT–25/36/26 takımları karşılaştı. Çeşitli amatör takımlarda forma giyen Ömer Altuntaş, attığı 9 golle galibiyette etkili oldu. Enstrüman Bakım takımı rakibi PLT–25/36/26`yı 11–7 yenerken ortaya koyduğu başarılı futbolla izleyicilerden büyük alkış aldı.

 

EÇK RAHAT KAZANDI
Diğer finalisti belirleyecek müsabakada ise şampiyonluğun güçlü adayı EÇK, rahat bir oyun sonrasında Genel Müdürlük takımını 8–3 yendi. EÇK`nın gollerini Oytun Konuk (6), Ömer Çağlar ve İbrahim Keskin kaydetti. Final maçı bu akşam Enstrüman Bakım ile EÇK takımları arasında 20.00`de başlayacak. Dereceye giren takımlara kupaları ve çeşitli ödüller verilecek. Turnuvada gol kralı, en centilmen futbolcu ve en centilmen takım da ödüllerini alacak. Final maçını her zaman olduğu gibi eski hakemlerden Turgay Dönmez yönetiyor.


GENEL MÜDÜRLÜK: 3
EÇK: 8
STAT: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
GENEL MÜDÜRLÜK: Ömer Güler **, Erhan Durul **, Ayhan Seyhan ***, Zekeriya Kurtoğlu **, Cengiz Demirtürk **, Çağlar Mercin
EÇK: Kerim Tice ***, Şükrü Yılmaz ***, Onur Keskin *** (Ahmet Şahin **), Yusuf Yıldırım *** (Ömer Çağlar ***), İbrahim Kılıç ****, Oytun Konuk ****
GOLLER: Ayhan Seyhan (2), Erhan Durul (Genel Müdürlük), Oytun Konuk (6), İbrahim Kılıç, Ömer Çağlar (EÇK)

 

PLT–25/36/26: 7
ENSTRÜMAN BAKIM: 11
STAT: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
PLT-25/36/26: Osman Çakır ***, Ferruh Sağıroğlu ***, Esat Ay ** (Erkan Salman **),  Erkan Gider *** (Ahmet Akbaş ***) Murat Aydın ***, Cüneyt Demirel *** (Hakan Sirkeoğlu**)
ENSTRÜMAN BAKIM: Murat Yılmaz ***, Ömer Altuntaş ****, (Şaban Esen ***), Recep Varol *** (Adnan Tan ***), Hüseyin Öksüz *, Osman Usta **** (Menderes Baloğlu ***), Doğan Samancı ***
GOLLER: Erkan Gider (3), Ferruh Sağıroğlu, Murat Aydın, Erkan Salman, Ahmet Akbaş (PLT–25/36/26), Ömer Altuntaş (9), Osman Usta (2) (Genel Müdürlük)

 

Vedat TEKİN

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ