KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
TÜPRAŞ' ın Şampiyonu EÇK
TÜPRAŞ' ın Şampiyonu EÇK
Amatör Futbol
04 Kasım 2010 Perşembe 13:47
  • 3160
  • 3

TÜPRAŞ' ın Şampiyonu EÇK

TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen birimler arası futbol turnuvasında heyşecan dindi. Final maçında Entürman takımını 11-3 yenen EÇK takımı şampiyon oldu

EÇK FARKLI KAZANDI
Kalkanlar Çim Halı Tesisleri`nde gerçekleştirilen final müsabakasında EÇK takımıyla Enstrüman Bakım karşılaştı. EÇK takımı yenik duruma düşmesine rağmen, karşılaşmayı 11–3 kazanarak “Şampiyonluk Kupası”nı kaldırmayı başardı. Üçüncülük mücadelesi ise Genel Müdürlük ve PLT–25/36/26 takımları arasında gerçekleşti. PLT–25/36/26 takımı başarılı bir oyun sonrasında sahadan 5–2 galip ayrılarak “Üçüncülük Kupası”nı elde etti.

 

PLT–25/36/26 ÜÇÜNCÜ OLDU
Ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan TÜPRAŞ`ta Genel Müdürlük tarafından düzenlenen ve bir aydır devam eden Çim Halı Futbol Turnuvası, önceki gün oynanan final maçıyla sona erdi. Körfez İlçesi Güney Mahalle`de bulunan Kalkanlar Çim Halı Tesisleri`nde final müsabakası öncesinde üçüncülük maçında, Genel Müdürlük ve PLT–25/36/26 takımları karşılaştı. Kıran kırana geçen müsabakada PLT–25/36/26, başarılı oyunuyla Genel Müdürlük takımını 5–2 yenip üçüncülük kupasını kazanmayı başardı.

 

 

 

ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU
Üçüncülük karşılaşmasının sonrasında TÜPRAŞ Şöhretler Karması`yla Kocaelispor Şöhretler Karması bir gösteri maçı yaptı. Ardından gecenin en önemli müsabakasına geçildi. Final maçında EÇK takımı ile Enstrüman Bakım karşı karşıya geldi.  Çok sayıda TÜPRAŞ çalışanın takip ettiği kıran kırana geçen maçta Enstrüman Bakım iki kez öne geçmesine rağmen ikinci yarıda yediği gollerle EÇK takımına 11–3 yenildi. Final karşılaşması sonrası dereceye giren takımlara kupaları ve ödülleri törenle verildi.

 

GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI MAÇTA
TÜPRAŞ Genel Müdürü Yavuz Erkut`un il dışında bulunması nedeniyle, final maçını Genel Müdür Yardımcıları takip etti. Genel Müdür Yardımcıları Gürol Acar, Hasan Tan ve Yılmaz Bayraktar, İzmit Rafineri Müdürü Mesut İlter, İzmit İnsan Kaynakları Müdürü Şükrü Aktaş, İzmit Rafineri Bakım Müdürü Feyzullah Sanvar ve yardımcısı Semih Memeşoğlu, Teknik Emniyet Müdür yardımcısı Mehmet Kıroğlu, İzmit Rafineri EÇK Müdürü Kadir Dağdemir, Satış Pazarlama Müdürü İsmail Oral, Dış Ticaret Müdürü Hasan Öztuna, Fiyatlandırma Müdürü Selim Ürgün, Satış Koordinatörü Sedat Zımba ile Doktor Doğan Samancı final maçında TÜPRAŞ heyetini temsil etti.

 

BİR ÇOK DAVETLİ HAZIR BULUNDU
Körfez İlçesi Güney Mahalle`de bulunan Kalkanlar Çim Halı Tesisleri`nde oynanan EÇK takımı ile Enstrüman Bakım arasındaki final maçını Petrol İş Kocaeli Şube Başkanı Ali Ufuk Yaşar, Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube İdari Sekreteri Salih Efe, TÜPRAŞ İşyeri Baş Temsilcisi Mehmet İpşiroğlu, İşyeri Temsilcileri Salih Akduman, Mehmet Günaydın, Osman Özer, Osman Akova ve Faruk Arıkan ile çok sayıda TÜPRAŞ çalışanı da takip etti.

 

KOMİTE BAŞKANI YAMAN`DI
TÜPRAŞ Genel Müdürlük Satış Müdürü Serdar Yaman başkanlığındaki organizasyon komitesinde yer alan TÜPRAŞ Genel Müdürlük Mali İşler Müdürü Cengiz Demirtürk, Rafineri Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürü Hasan Şükrü Aktaş, Vardiya Şefi Mehmet Özer, Özgür Nuhoğlu, Mehmet İpşiroğlu, Osman Akova, Şaban Esen ve Ali Rıza Bektaş turnuvanın kusursuz geçmesi için büyük bir titizlikle çalıştı.

 


TÜPRAŞ DOSTLUK VE MORAL
ÇİM HALI FUTBOL TURNUVASI

 

1- EÇK
2- ENSTRÜMAN BAKIM
3- PLT–25/36/26
4- GENEL MÜDÜRLÜK

 

 

EN CENTİLMEN TAKIM
Proje TKB

 

 

EN CENTİLMEN SEYİRCİ
Ahmet Aydın

 

 

GOL KRALI
Ömer Altıntaş (Enstrüman Bakım)

 

ŞAMPİYONLUK MAÇI
EÇK: 11
ENSTRÜMAN BAKIM: 3
SAHA: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
EÇK: Kerim Tice ****, Şükrü Yılmaz ****, Onur Keskin *** (Emre Demir **) Yusuf Yıldırım *** (Ahmet Şahin **), İbrahim Keskin **** (Kenan Alak **), Oytun Konuk ****  (Ömer Çağlar ***),
ENSTRÜMAN BAKIM: Murat Yılmaz **, Ömer Altuntaş **, Adnan Tan **, Hüseyin Öksüz *, Osman Usta *** Doğan Samancı ***  (Şaban Esen **),
GOLLER: Şükrü Yılmaz (4), Oytun Konuk (3), İbrahim Keskin (2), Yusuf Yıldırım ve Emre Demir (EÇK), Osman Usta (2) ve Hüseyin Öksüz (Enstrüman Bakım)

 

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
PLT–25/36/26: 5
GENEL MÜDÜRLÜK: 2
SAHA: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
PLT–25/36/26: Osman Çakır ***, Ferruh Sağıroğlu ***, Esat Ay *** (Hakan Sirkeoğlu ***), Erkan Gider *** (Ahmet Akbaş ***) Murat Aydın ****, Osman Soysal ***
GENEL MÜDÜRLÜK: Ömer Güler **,  Serdar Yaman **, Erhan Durul **, Ayhan Seyhan *** (Ersan Ertaş **), Zekeriya Kurtoğlu ** (Çağlar Mercin **), Cengiz Demirtürk **
GOLLER: Cengiz Demirtürk ve Erhan Durul (Genel Müdürlük), Murat Aydın (2), Esat Ay, Erkan Gider ve Osman Soysal (PLT–25/36/26)
 

 

 

Şampiyonluk kupası: TÜPRAŞ Dostluk ve Moral Çim Halı Futbol Turnuvası`nda birinci olan EÇK takımına, şampiyonluk kupasını TÜPRAŞ Genel Müdür Yardımcısı Gürol Acar verdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ