KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Tüpraş' ta finalistler belli oluyor
Tüpraş' ta finalistler belli oluyor
Amatör Futbol
28 Ekim 2010 Perşembe 14:51
  • 1422
  • 0

Tüpraş' ta finalistler belli oluyor

TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü tarafından birlik beraberliği sağlama ve kaynaşma amaçlı için organize edilen Çim Halı Futbol Turnuvası’nda yarı finalistler belli oldu.

Önceki gün Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde yapılan çeyrek final maçında Enstruman Bakım ile EÇK yarı finale adlarını yazdıran son iki takım oldu

 

İLK YARI FİNALİST GENEL MÜDÜRLÜK
TÜPRAŞ Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen TÜPRAŞ Dostluk ve Moral Çim Halı Futbol Turnuvası`nda 4 grupta 20 takım yer aldı. Gruplarını ilk iki sırada bitiren 8 takım çeyrek finale kaldı. Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde oynanan ilk iki çeyrek final müsabakalarında Genel Müdürlük ile Güvenlik Müdürlüğü`nün 2–2 berabere kalmasının ardından, yarı finalisti penaltı atışları belirledi. Penaltı atışları sonrasında, Genel Müdürlük tur atlamayı başaran ekip oldu. İkinci maçta PLT-25/36/26 takımı başarılı bir oyun sonrası, PLT-9 E/B`yi yenip adını yarı finale yazdırdı.

 

SON İKİ ENSTRUMAN VE EÇK
Yarı finale kalacak son iki ekibi belirleyecek maçlarda Enstrüman Bakım ile PLT-2/3/73/74 ve EÇK ile Rafineri Müdürlüğü takımları karşı karşıya geldiler. nü karşılaşırken Enstruman Bakım başarılı bir oyun sonrasında PLT-2/3/73/74`ü 11-6 yenerek yarı finale çıkan 3. takım oldu. Son yarı finalisti belirleyen maçta ise şampiyonluğun güçlü adayı EÇK takımı rahat bir oyun sonrasında Rafineri Müdürlüğü`nü 7–4 yenmeyi başardı.

 

ALTUNTAŞ`TAN GOL ŞOV
Körfez İlçe Güney Mahallesi`nde bulunan Kalkan Çim Halı Tesisleri`nde düzenlenen TÜPRAŞ Dostluk ve Moral Çim Halı Futbol Turnuvası çeyrek final üçüncü maçında Enstruman Bakım ile PLT-2/3/73/74 takımları karşılaştı. Çeşitli Amatör Küme takımlarında oynayan Ömer Altuntaş attığı 8 golle galibiyette etkili oldu. Enstruman Bakım rakibini 11–6 yenerken ortaya koyduğu başarılı futbolla taraftarlardan büyük alkış aldı.

 

EÇK ÇOK KOLAY GEÇTİ
Son yarı finalisti belirleyen maçta ise şampiyonluğun güçlü adayı EÇK takımı rahat bir oyun sonrasında Rafineri Müdürlüğü`nü 7–4 yenmeyi başardı. EÇK takımında İbrahim Keskin ve Oytun Konuk üçer gol attı. Yarı final maçlarında Pazartesi günü saat 19.00`da Genel Müdürlük ile EÇK takımları, saat 20.00`de ise Enstrüman Bakım ile PLT-25/36/26 ekipleri karşı karşıya gelecek. Eski hakemlerden Turgay Dönmez, maçlardaki başarılı yönetimiyle dikkat çekti.
ENSTRÜMAN: 11
PLT-2/3/73/74: 6
SAHA: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
ENSTRÜMAN: Murat Yılmaz ***, Ömer Altuntaş ****, Adnan Tan ****, Recep Varol *** (Şaban Esen ***), Hüseyin Öksüz *, Osman Usta *** (Menderes Baloğlu ***),
PLT-2/3/73/74: Bülent Altınay **, İbrahim Candan **, Hakan Ersin **, Orhan Uyar ** Sebahattin Çelik **), İlyas Cellat **,  Turgay Yorulmaz ** (Zekeriya Sağlam **)
GOLLER: Ömer Altıntaş (8), Adnan Tan (2) ve Şaban Esen (Enstrüman),  Turgay Yorulmaz (3), Hakan Ersin (2), İbrahim Candan ve İlyas Cellat (PLT-2/3/73/74)
KIRMIZI KART: Hüseyin Ölmez


EÇK: 7
RAFİNERİ MÜDÜRLÜĞÜ: 4
SAHA: Körfez Kalkan Çim Halı
HAKEM: Turgay Dönmez ***
EÇK: Kerem Tice ***, Şükrü Yılmaz ***, Onur Keskin ***, Yusuf Yıldırım ***, İbrahim Kılıç ****, Oytun Konuk ****
RAFİNERİ MÜDÜRLÜĞÜ: Ali İhsan Karaca **,Ümit Kahya *, Serter Keskin ***,Ömer Ocak **, Cemal Tekmen ** (Veysel Bingöl **), Burak Topal **
GOLLER: İbrahim Kılıç (3), Oytun Konuk (3) ve Yusuf Yıldırım (EÇK), Serter Keskin (2), Ümit Kahya ve Cemal Tekmen (Rafineri Müdürlüğü)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ