KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
U-15 liginde 2. hafta başlıyor
U-15 liginde 2. hafta başlıyor
Amatör Futbol
08 Eylül 2009 Salı 15:11
  • 1806
  • 0

U-15 liginde 2. hafta başlıyor

Geçen hafta U-15 lig müsabakaları takımların lisansları yetişmediği için lig maçlarının çarşamba günü başlaması gerekirken Cumartesi günü başlayan liglerin ikinci hafta maçları Mehmet Ali Kağıtçı ve Gebze Metin Oktay sahasında oynanacak altı maçla devam e

KYÖD–Kağıtspor
Mehmet Ali Kağıtçı Stadı'nda günün ilk karşılaşması altyapılarda başarılı çalışmalar yapan iki ekibin maçı ile başlıyor. Yeni sezonda hedeflerini U-15 liginde Kocaeli şampiyonu olmak için mücadele eden KYÖDspor ile Kocaeli Büyük Şehir Belediye spor ekipleri erken final olan müsabakada Mehmet Ali Kağıtçı Stadı'nda saat 14.00 karşılaşıyorlar.

Tekspor–Yeşilova
Tekspor yeni sezonda A takım olarak liglere girmeyen ekip altyapıda bütün kategorilerde liglere girerek altyapı çalışmalarına devam eden Tekspor U-15 liginde kendine hedef koyduğu müsabakada Yeşilova karşısında sınav verecek. Yeşilova yıllardır İsmail Kovancı önderliğinde altyapılarda başarılı çalışmalar yapan ekip play-off oynamak için mücadele etiği ligde bugün Tekspor önünde önemli sınav vereceği karşılaşma saat 15.30 başlayacak.

Güneşspor–Uzunçiftlik
Mehmet Ali Kağıtçı'da oynanacak üç karşılaşmada bir birinden önemli karşılaşmalar olacak. Bu sahada son müsabaka Kocaeli amatör sporda her sene İlimizi Alt yapılarda Türkiye şampiyonasında başarılı şekilde temsil eden Kocaeli Güneş ile Uzunçiftlik müsabakası zevkli ve çekişmeli bir müsabaka olacak. K.Güneş spor ile Uzunçiftlikspor karşılaşması Mehmet Ali Kağıtçı sahasında saat 17.00 başlayacak.

Metin Oktay'da 3 maç var
Bu gün Gebze Metin Oktay sahasında U-15 lig maçlarında Gebze grubunda üç maç oynanacak. Günün ilk maçında Bu sezon Alt yapı çalışmalarına daha çok önem veren Sultan Orhan ile Mustafapaşa karşılaşması saat 14:00 başlayacak. Günün Metin Oktay sahasında ikinci karşılaşması Yıllardır Alt yapı çalışmalarına önem veren Mollafenari ile Gebze spor arasındaki karşılaşma 15.30'da başlayacak. Metin Oktay sahasında günün son maçı Zafer spor ile Karadeniz spor arasındaki karşılaşma saat 17.00 başlayacak.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ