KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
U-15 play-off takımları belli oldu
U-15 play-off takımları belli oldu
Amatör Futbol
28 Ekim 2009 Çarşamba 14:44
  • 1046
  • 0

U-15 play-off takımları belli oldu

U-15 Ligi maçlarında son iki haftada oynanacak müsabakalar neticelerinde A grubu hariç bütün gruplarda sadece kim birinci, kim ikinci olarak play-off grubuna gelecek o takımların belirleneceği karşılaşmalar oynanacak.

A Grubu`nda Körfez BLD iddialı
A Grubunda son iki hafta öncesinde grubun lideri Körfez Belediye, Derince Belediye ile 0-0 berabere kalarak kendi kaderini son oynayacağı maçı kazandığı zaman grubu birinci olarak tamamlayacak. A Grubunda Derince Berlik, Kçrazlıyalı sporu 8-0 yenerek grupta ikinci sıraya yerleşti. Bu grupta play-off grubuna kalacak ekip Derince Birlik ile Derince Belediye arasında oynanacak müsabaka belli edecek.

 

B ve C Grubu`nda formalite maçlar
B Grubunda son maçlarını kazanan Ç.Plajyolu ile Demir spor play-off grubuna kalmayı garantilediler. B Grubunu birinci bitirecek ekip iki takımın genel avarajları belli edecek. C Grubunda KYÖD spor son maçında Tek sporu 6-1 farklı sonuçla yenerek grupta liderliğini devam ettiren ekip kalan son maçını kazandığı zaman play-off grubuna birinci olarak gelecek. Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor geçen haftayı bay olarak geçiren ekip grupta ikinciliği garantiledi.

 

D ve E Grubu`nda zevkli maçlar
D Grubunda Uzunçiftlik ile Kocaeli Güneş arasında birinciliği averajın belirleyeceği grupta iki takımda son iki haftada oynayacakları müsabakalarda rakiplerine çok gol atmak için mücadele edecekler. E Grubunda Harbiş spor son maçında Gölcük İ.Y ekibini 5-1 yenerek grubu birinci bitirmeyi garantiledi. Kavaklı spor ikincilik maçında rakibi Karamürsel Barbaros sporu 4-0 yenerek grubu ikinci olarak tamamlamayı garantileyen ekip oldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ