KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
U-17’ler heyecan sürüyor
U-17’ler heyecan sürüyor
Amatör Futbol
25 Kasım 2009 Çarşamba 15:13
  • 1119
  • 0

U-17’ler heyecan sürüyor

U-17 Ligi’nde 4. hafta maçları oynanan müsabakalarla geride kaldı.

Oynanan maçlar sonunda KYÖDspor, Derince Birlikspor, Kocaelispor, Derbentspor, Körfez Belediyespor, Sultan Orhanspor, Zaferspor, Darıca Gençlerbirliği, Yeniköyspor, Gölcükspor ve Gölcük İdmanyurdu takımları haftayı gruplarında lider olarak tamamladı.

 

A Grubu`nda 3 takım kayıpsız
U-17 Ligi A Grubu`nda mücadele eden KYÖDspor, Demirspor ve Derince Gençlerbirliği takımları ligde henüz mağlubiyet almazken, KYÖDspor 1 maç fazlası ile 10 puan ile lider konumda haftayı tamamladı. KYÖDspor`un en yakın takın takipçisi Demirspor ile Derince Gençlerbirliği ise 9 puanı bulunuyor.

 

Derince Birlik iddialı
B Grubu`nda mücadele eden Derince Birlikspor grubunda sergilediği performans ile lider konumda bulunuyor. Ligde çıktığı 3 maçı da kazanan Derince Birlik 9 puan ile lider konumda bulunurken, 7 puan ile en yakın takipçisi Derince Belediyespor ikinci, 6 puan ile Çenesuyu Plajyolu 3. sırada yer alıyor.

 

C ve D Grubu arapsaçı
C ve D Grubu`nda liderlik yarışı kıran kırana geçiyor. C Grubu`nda Kocaelispor 9 puan ile lider konumda bulunmasına rağmen 8 puan ile en yakın takipçisi MAP Kavaklıspor`da liderlik yarışının ortaklarından. D Grubu`nda lider Derbentspor`un 9 puanı bulunurken, takipçisi Kartepe Belediyespor 8 puan ise zirve yarışının en büyük adaylarından.

 

E ve F Grubu`nda zirve yarışı
U-17 Ligi`nde şüphesiz en karmaşık grup F ve F Grupları. E Grubu`nda lider olan Körfez Belediyespğor yer almasına rağmen takipçisi Körfez Herekespor`un da aynı puanı bulunuyor. Bu iki takımı 6+ puan ile 95 Evler Fatihspor takip ediyor. F Grubu`ndaki liderlik yarışında ise Sultan Orhanspor, Çayırova Belediyespor ve Darıca Kale`nin 7`şer puanı bulunuyor.

 

H ve K Grupları birbirinin kopyası
H Grubu`nda 9`ar puana sahip iki takımdan Darıca Gençlerbirliği ile Balçık Köyüspor takımları zirve yarışında yer alırken, K Grubu`nda ise tablo o kadar da farklı değil. K Grubu`nun en iddialı takımlarından olan ve 9 puana sahip Yeniköyspor averaj ile lider, aynı puana sahip Barbarosspor ise 2. sırada yer alıyor.

 

L Grubu`nda Gölcük İY iddialı
U-17 Ligi`nde iddialı takımlar arasında gösterilen ve mücadele ettiği L Grubu`nda da çıktığı 4 maçtan da alnının akıyla çıkmayı başaran Gölcük İdmanyurdu 12 puan ile lider konumda bulunurken, Başiskele Belediyespor 9 puan ile 2., Kullar Yıldızspor ise 6 puan ile 3. sırada yer alıyor.

 

4 takım zirveye ortak
U–17 Ligi M Grubu`nda 4 takımda zirve yarışının en büyük adayı olarak görünüyor. Grupta 9 puan ile Gölcükspor lider konumda bulunurken, Yuvacıkspor ise 7 puan ile 2. sırada yer alıyor. Grubun diğer iddialı takımlarından Şirinköyspor ile Ereğlispor`un 6`şar puan ile 3 ve 4. sırayı paylaşıyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ