KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Unilever’de 11. yıl coşkusu
Unilever’de 11. yıl coşkusu
Amatör Futbol
22 Ekim 2010 Cuma 13:36
  • 1339
  • 2

Unilever’de 11. yıl coşkusu

Unilever çalışanları, birlikteliklerinin onbirinci yılında düzenlenen spor aktiviteleriyle bir araya geldiler Organizasyona geçen yıllardan farklı olarak ailelerini de getiren çalışanlar, tam bir birliktelik örneği sergiledi

DOSTLUK KAZANDI
Katılanlara önce pasta ve meyve suyu ikramında bulunan çalışanlar, bol bol sohbet edip günü ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirdi. 17.00 – 18.00 arası geleneksel hale gelen futbol maçı oynandı. Zevkli ve çekişmeli geçen maçta kazanan dostluk ve arkadaşlık oldu.


AKYÜZ DE KATILDI

Unilever çalışanlarının bağlı bulunduğu Petrol-İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz, organizasyona katılarak üyelerinin yanında yer aldı. Süleyman Akyüz etkinlikle ilgili düşüncelerini şu şekilde açıkladı; “Petrol-İş üyeleri olarak, her alanda birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz.


VEDAT ÖZER`E TEŞEKKÜR

Özellikle Unilever`de çalışan üyelerimiz, sadece iyi günde değil zor günlerde de bir arada olarak birbirlerine destek çıkıyorlar. Üyelerimiz, sosyal aktivitelerde de başı çekmektedir. Biz çok büyük bir aileyiz. Burada bulunan bütün arkadaşlarıma, bize saha ve tesislerini açan Derince Belediyespor Başkanı Vedat Özer`e ile yönetim kuruluna teşekkür ediyorum”.


FUTBOL BİRLEŞTİRİYOR

Sporu gerçek anlamda dostluk ve eğlence olarak gören Unilever çalışanlarını tesislerinde misafir etmekten mutlu olduklarını vurgulayan Derince Belediyespor Başkanı Vedat Özer, “Bu tür etkinlikler, futbolun her kesim için birleştirici bir anlam ifade ettiğini gösteriyor. Tüm sosyal organizasyonlara, Derince Belediyespor Kulübü olarak destek vermeye hazırız” diye konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ