KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Uzuntarla da moraller yerinde
Uzuntarla da moraller yerinde
Amatör Futbol
10 Kasım 2009 Salı 14:12
  • 1759
  • 0

Uzuntarla da moraller yerinde

Süper Amatör küme B grubunda kümede kalma mücadelesi veren Uzuntarla spor geçen hafta Uzunçiftlik sporu 2-1 yenerek ligde ilk galibiyetini aldı.

Takım toparlanmaya başladı
Uzuntarla spor ligin ilk maçında Çayırova Belediye maçında 1-1 berabere kalarak aldığı 1 puan ligin ilk sürpriz sonucu olmuştu. Uzuntarla spor ilk haftadan sonra bütün müsabakaları kaybeden ekip ligin son sırasına demir attı. Ligde yedinci haftada Derbent sahasında Uzunçiftlik spor ile oynadığı kader maçını 2-1 kazanarak ligde ilk galibiyeti ile tanışan ekip puanını 4 yaparak haftalar sonra düşme hattının dışında yer aldı. Uzuntarla spor hafta sonunu bay olarak geçirecek olan ekipte moraller yerine geldi. Yeşil, siyahlı ekip kendi tesislerinde çalışmalarına devam ediyor.


Zoru başardık

Uzuntarla sporun teknik patronu Cemal Güç yaptığı açıklamada sezon başı lig maçlarının başlamasına kısa bir süre idmanlara başladıklarını ve ilk müsabakalarda istedikleri sonuçları alamadıklarını belirtti. Fakat son üç haftadır iyi futbol oynadıklarını ve bunun semeresini geçen hafta Uzunçiftlik sporu 2-1 yenerek ligde düşme hattının dışına çıktıklarını söyledi. Bu haftayı bay olarak geçireceklerini 9. hafta Bekirdere ile oynayacakları müsabakayı da kazanarak ligde sıkıntılı günler yaşamak istemediklerini belirtti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ