KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Uzuntarla galibiyete kenetlendi
Uzuntarla galibiyete kenetlendi
Amatör Futbol
08 Ekim 2009 Perşembe 15:15
  • 777
  • 0

Uzuntarla galibiyete kenetlendi

Süper Amatör ligi B grubunda lige son anda giren Uzuntarlaspor Pazar günü kendi sahasında oynayacağı K.Çay spor karşısında ligde ilk galibiyetini almak istiyorlar.

Lige son anda kendi beldesinin sporcuları ile giren yeşil, siyahlı ekip hafta sonu oynayacağı Çayspor müsabakasında mutlak galibiyet parolası ile hazırlıklarına devam ediyor. Ligin ilk haftasında güçlü rakipleri Çayırova karşısında sürpriz sonuca imza atarak berabere kalan ekip ikinci hafta Balaban spor karşısında farklı mağlubiyeti ile şok olan ekip hafta sonu Çayspor karşısında sahadan galibiyet ile ayrılarak düşme potasının üzerinde yer almak istiyorlar.

Zor şartlarda çalışıyoruz
Uzuntarlaspor Antrenörü Cemal Güç yaptığı açıklamada ekip olarak zor şartlarda çalışıyoruz. Takımda yer alan sporcular uzun süre Amatör ligden uzak kalan sporcular olduğu için idman eksikleri olduğunu fakat futbolcuların hepsi kaliteli sporcular olduğunu söyleyen Cemal Güç ilk hafta idman eksikliğinin zorluklarını yaşadıklarını söyledi. Hafta sonu Pazar günü oynayacakları Çayspor karşısında ligde ilk galibiyetlerini alacaklarını belirtti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ