KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Yarımca puan kaybetmek istemiyor
Yarımca puan kaybetmek istemiyor
Amatör Futbol
11 Kasım 2010 Perşembe 14:53
  • 973
  • 1

Yarımca puan kaybetmek istemiyor

Süper Lig A Grubu’nda 10 puanla altıncı sırada yer alan Yarımca, evinde ağırlayacağı Çayırova Belediye’yi yenerek Play-Off’a kalma şansını devam ettirmek istiyor

EN ÖNEMLİ MÜSABAKA
Yarımca Spor sekizinci hafta sahasında oynayacağı Çayırova Belediye müsabakasını, Play-Off Grubu`na kalma yolunda kader karşılaşması olarak görüyor. Çayırova Belediye maçına bugüne kadar oynadıkları en önemli müsabaka olarak bakan Yarımca Spor, rakibini yenerek ilk yarının son haftasına daha güçlü girmek istiyor. Yarımca Spor, Çayırova Belediye karşılaşması hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

 

ZİRVE İÇİN OYNAYACAĞIZ
Yarımca antrenörü Arif Şenelli yedi haftalık periyot içinde çeşitli şansızlıklarla karşılaştıklarını ve bu nedenle puan kaybettiklerini ifade etti. Son iki müsabakada Bahçecik`i yenip, Kandıra Belediye deplasmanından beraberlikle ayrıldıklarını dile getiren Şenelli, Çayırova Belediye karşılaşması hakkında konuştu; “İki haftadır yenilmiyoruz ve Play-Off Grubu`na kalma yolunda büyük bir şans yakaladık. Çayırova`yla oynayacağımız maçı kazanırsak, son iki hafta aldığımız puanlar daha anlamlı olacak. Bunun için Çayırova Belediye`yi yenmeliyiz”.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ