KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yeni Kandıra alt yapıda iddialı
Yeni Kandıra alt yapıda iddialı
Amatör Futbol
26 Ekim 2010 Salı 15:59
  • 979
  • 0

Yeni Kandıra alt yapıda iddialı

Güzide ilçemiz Kandıra’nın İkinci Amatör Küme’de yer alan takımı Yeni Kandıra, spor altyapı çalışmalarında önemli adımlar atmaya devam ediyor

İZMİT FATİH`İ YENDİLER
A takım kategorisi haricinde bütün altyapı yaş kategorilerinde mücadele edecek olan Yeni Kandıra, U- 17 yaş kategorisinde geçen hafta deplasmanda İzmit Fatih Spor`u yendi. Başarılı futboluyla dikkat çeken Yeni Kandıra Spor, yönetimiyle birlikte alt yapıda doğru bir yolda olduklarını ortaya koydu.


ALT YAPIDA ÖNCE FAİR PLAY

Yeni Kandıra Spor Kulübü Başkanı İsmail Hakkı Buruş, alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu; “Bu yıl altyapıda yeni bir oluşum içine girdik. U-17 Ligi`nde mücadele eden takımımızın deplasmanda aldığı galibiyet sporcularımız ve camiamız adına bizi mutlu etti. Bu sezon mücadele ettiğimiz ve edeceğimiz tüm liglerde centilmence, fair play kurallarına uygun bir şekilde yolumuza devam etmeyi arzu ediyoruz.


TESİS SAYISI YETERSİZ

Kandıra Kocaeli`nin en güzel coğrafyasına sahip ve spor için en uygun ilçe olmasına rağmen, ilçede stad ve kapalı spor salonu haricinde başka bir tesis yok. Gençlerimize spor yaptırmak için Yeni Kandıra Spor Kulübü kapıları onlara sonuna kadar açıktır. Tüm Kandıralıları spora ve sporcuya sahip çıkmaya davet ediyoruz”.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ