KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yenidoğan hazırlık maçlarına başlıyor
Yenidoğan hazırlık maçlarına başlıyor
Amatör Futbol
09 Eylül 2010 Perşembe 14:56
  • 1662
  • 0

Yenidoğan hazırlık maçlarına başlıyor

Birinci Amatör Liginin yeni ekibi Yenidoğan Serdarspor yaptığı çalışmalar sonrasında hazırlık maçları serisine bayramdan sonra başlamaya karar verdi

Seri hafta içi başlayacak
Yenidoğan Serdarspor sezon öncesi yaptığı flaş transferlerle Kocaeli spor camiasının gündemine oturmuştu. Ekip çalışmalarını bir aydır Mehmet Ali Kağıtçı stadında devam ediyor. Yenidoğan Serdarspor bir ay içinde sadece bir hazırlık müsabakası yapıldı. Ekip yeni kurulan kulüplerden biri olan Selanikspor ile oynadığı hazırlık karşılaşmasını 8-1 farklı kazandı. Bayramda futbolcularına üç gün izin veren teknik adam İlhan Tezcan, pazar günü mutlaka çalışmalara başlayacaklarını ve hazırlık müsabakası oynayarak başlayacaklarını belirtti.


Tezcan: Eksiğimiz hazırlık maçı

Yenidoğan Serdarspor antrenör`ü İlhan Tezcan, bir aydır ara vermeden çalışmalara devam ettiklerini ve Birinci Amatör Ligin başlamasına kısa süre kalan günlerde bol,  bol hazırlık müsabakası oynayarak lig hazırlıklarını tamamlayacaklarını ifade etti. Tecrübeli antrenör İlhan Tezcan, “Yenidoğan Serdarspor, Birinci Amatör Liginde ses getiren ekip olacağız. Oynayacağımız hazırlık maçları ile takımın sistemini sahaya yansıtacağız.”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ