KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Yeniköy çıkış arıyor
Yeniköy çıkış arıyor
Amatör Futbol
26 Ekim 2010 Salı 13:46
  • 1381
  • 0

Yeniköy çıkış arıyor

Amatör Süper Lig B Grubu’nda son sırada yer alan Yeniköyspor, Cumartesi günü grubun şampiyonluk adayı Kullar Yıldızspor’la karşılaşacak

İKİSİ DE KAZANMAK ZORUNDA
Oynadığı beş maç sonunda 1 puanla grubun dibinde yer alan Yeniköy, hafta sonu kendi sahasında grup ikincisi Kullar Yıldızspor`la mücadele edecek. Kullar Yıldız karşılaşması çıkış maçı olarak gören mavi beyazlı takım, müsabakadan galip gelmeyi planlıyor. Kullar Yıldızspor için şampiyonluk yolunda önemli bir viraj olarak gözüken karşılaşmada, her iki takım da kazanmak için sahaya çıkacak.


DANABAŞ: KREDİMİZ KALMADI

Yeniköy teknik adamı Ahmet Fevzi Danabaş oynadıkları futbolun karşılığını netice olarak alamadıklarını ve kredilerinin kalmadığını söyledi. Cumartesi günü karşılaşacakları Kullar Yıldız`ı yenmekten başka alternatiflerinin olmadığını ifade eden Danabaş, “Bu maçı mutlaka kazanarak, ilk galibiyetimizi almalıyız. Kullar Yıldız`ı yenersek kümede kalma yolunda yeniden ümitleneceğiz” dedi.


ZİRVEDEN UZAKLAŞMAMALIYIZ

Kullar Yıldızspor teknik adamı Fatih Sarman ise iki haftadır kırmızı kartlarla uğraştıklarını ve bunun faturasını iki müsabakada beraberlik alarak ödediklerini ifade etti. Grubun lideri Suadiye ile aralarında iki puan olduğunu hafta sonu yaralı Yeniköy karşısında sahadan mutlaka üç puanla ayrılacaklarını belirtti. Fatih Sarman, “Zirvede yerimizi korumalıyız. Yeniköy karşılaşması kolay olmayacak, kazanmak için iyi mücadele etmeliyiz” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ