KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Yeniköy galibiyet serisine devam etti
Yeniköy galibiyet serisine devam etti
Amatör Futbol
18 Eylül 2009 Cuma 16:11
  • 791
  • 0

Yeniköy galibiyet serisine devam etti

Süper amatör kümede iddialı ekiplerinden Yeniköy spor ile birinci amatör kümenin iddialı ekiplerinden Değirmendere ekiplerinin Perşembe günü Değirmendere oynadıkları hazırlık maçını Yeniköy spor 3-0 kazandı.

Yeniköy rakibine göz açtırmadı
Müsabakaya iki takımda temkinli başladılar. İlk yarıda karşılıklı geçen ataklar sonucunda müsabakanın 32 dakikasında Yeniköy atağında Fatihin kendi kalesine attığı gol ile ilk yarıyı Yeniköy spor 1-0 önde kapadı. İkinci yarıya daha üstün başlayan taraf Yeniköy spor oldu. Maçın 72 dakikasında Akif skoru 2-0 yaptı. İkinci golden sonra Yeniköy daha rahat bir oyun ortaya koydu. Müsabakanın 82 dakikasında Ahmet Salih maçın skorunu ilan eden golü attı.

Lige hazırız
Yeniköy sporun tecrübeli Antrenörü Ahmet Fevzi Danabaş yaptığı açıklamada sezon başı hazırlıklarını çok iyi yaptıklarını genç bir ekip oluşturduklarını söyledi. Hazırlık maçlarında futbolcularımın ortaya koydukları oyun ve netice olarak baktığımızda lige hazır bir ekip olduğumuzu görüyoruz. Değirmendere karşısında ilk yarıda tempoyu yükselmediklerini, fakat ikinci yarı istediğimiz tempoda müsabakayı oynadıklarını söyledi.

YENİKÖYSPOR: 3
DEĞİRMENDERE: 0

STAT: Değirmendere
HAKEM: Yusuf Sancak ***
YENİKÖY SPOR: Emre ***,Ahmet ***, Ali Kemal ***, Mehmet ** (Orkun **), Yılmaz ***, Orhan ** (Akif ***), Hamit ** (Furkan Gökayak **), Mete ***, Furkan Şanba ** (Ahmet Salih ***), İnanç ** (Uğur **), Onur **
DEĞİRMENDERE: Okan **, Fatih **, Osman **, Selim **, Ceren **, Emre **, Nazmi **, Ömer **, Bekir **, Murat **, Burak **
GOLLER: Fatih (DK 32 Kendi Kalesine), Akif (DK 72), Ahmet Salih (DK 82)


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ