KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Yeniköy, Suadiye’ye geçit vermedi
Yeniköy, Suadiye’ye geçit vermedi
Amatör Futbol
20 Eylül 2009 Pazar 15:20
  • 1078
  • 1

Yeniköy, Suadiye’ye geçit vermedi

Süper amatör kümede iddialı ekip kuran Suadiye ile genç ve koşan bir ekip oluşturan Yeniköy spor arasındaki hazırlık maçını Yeniköy spor 2-1 kazandı.

Müsabakanın 14 dakikasında Uğur Kayanın attığı gol ile 1-0 öne geçen ekip Yeniköy spor oldu. 30 Dakikasında Akif ile skoru 2-0 yapan Yeniköy ilk yarıyı önde kapayan ekip oldu. İkinci yarıya daha derli toplu başlayan Suadiye müsabakanın 70 dakikasında Melih`in attığı gol ile skoru 2-1 yaptı. Bu dakikadan sonra iki takımında ataklarında gol sesi çıkmayınca müsabakayı 2-1 Yeniköy kazandı.

Ligin iddialı ekiplerinden olacağız
Yeniköy sporun tecrübeli futbolcusu Ahmet Fevzi Danabaş yaptığı açıklamada sezon başından bugüne çok iyi çalıştıklarını ve lig maçlarına sayılı gün kala Suadiye spor ile ciddi hazırlık maçını 2-1 kazanarak lige hazır olduklarını söyledi. Bugün Kartepede beş günlük kamp çalışmalarına başlayacaklarını ve kampın devamında ilk lig maçına geleceklerini söyledi. Kamp öncesi yaptığımız son hazırlık maçını kazanarak moral bulduklarını söyledi.

Çoban oyundan memnun
Suadiye sporun Antrenörü Hüseyin Çoban yaptığı açıklamada oyuna iyi başlayamadıklarını ve 30 dakikadan sonra oynana oyundan memnun olduğunu söyleyen Çoban ikinci yarıda yakıldığımız pozisyonları gole çevirseydik maçın skoru değişik olurdu dedi. Fakat Suadiye sporun oynadığı oyundan memnun olduğunu ve yapılan hazırlık maçları ve antrenmanlarla takımdaki hataların önüne geçeceklerini söyledi.

SUADİYE: 1
YENİKÖY: 2

STAT: Suadiye
HAKEM: Hasan Şişman ***
SUADİYE: Melih **, Coşkun ** (Adem **), Yavuz **, Mehmet **, Suat **,Kaan **, Önder **, İsa ** (Kemal **),Onur **, Şahin ** (Melih **), Hakan ** (Semih **)
YENİKÖY SPOR: Emre ***, Ahmet Kılıç **, Ali Kemal ***, Mehmet **, Yılmaz ***, Orhun ** (Furkan Şanba **), Hamit **, Orhun Gökbayrak **, İnanç ** (Ahmet **), Akif *** (Onur **), Uğur Kaya *** (Serkan **)
GOLLER: Uğur Kaya (DK 14), Akif (DK 42), Melih (DK 70)
 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ