KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Yeniköy sürpriz yapmak istiyor
Yeniköy sürpriz yapmak istiyor
Amatör Futbol
12 Ekim 2010 Salı 15:06
  • 1395
  • 1

Yeniköy sürpriz yapmak istiyor

Hafta sonu Amatör Süper Ligi B Grubu’nda Cumartesi 16.15’te oynanacak Yeniköy - Suadiye karşılaşması her iki takım açısından da kritik bir önem taşıyor

İKİ TAKIM İÇİN DE ÖNEMLİ
Genç ekibiyle oynadığı başarılı futbolun karşılığını netice olarak elde edemeyen Yeniköyspor geçen hafta Şekerpınar deplasmanında farklı kaybetti. Cumartesi günü 16.15`te Kavaklı Stadı`nda oynanacak Suadiye müsabakası, Yeniköyspor için kader karşılaşması olacak. Suadiyespor ise ilk üç hafta içinde aldığı başarılı neticelerle dördüncü haftaya lider olarak giriyor. Hafta sonu oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarına kendi tesislerinde günde tek idman yaparak devam eden Suadiyespor, Yeniköy karşısında kazaya uğramak istemiyor.


DANABAŞ: TOPARLANMALIYIZ

İyi futbol oynadıklarını fakat gol yollarında etkili olamadıklarını vurgulayan Yeniköyspor`un tecrübeli teknik adamı Ahmet Fevzi Danabaş, defansta yapılan ferdi hatalar sonucu basit goller yediklerini ifade etti. Cımartesi günü Suadiyespor karşısında bireysel hatalar yapmadan rakipleri karşısında kora kor bir mücadele sergileyeceklerini belirten Danabaş, alacakları puanlar ile toparlanarak özgüvenlerini tekrar kazanacağız dedi.


ÖZTAŞ: KENDİMİZE GELİYORUZ

Suadiye spor olarak sezon hazırlıklarına geç başladıklarını fakat tecrübeli futbolcuların gayretleri sonucunda ligin ilk üç haftasını istediğimiz neticeler ile geçtiklerini ifade etti. İki hafta sonunda Suadiye spor gerçek kimliğinde başarılı futbol oynayarak her karşılaşmasını kazanarak hedefi yakalayacak. Hafta sonu oynayacağımız Yeniköy sporun grupta sıralamasına kimse kanması gerektiğini iyi bir ekip olduğunu kendilerinde Yeniköy sporu ciddiye alarak temkinli futbol oynayarak karşılaşmayı kazanarak liderliğimizi korumak istiyoruz dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ